Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 18 éves melegként ciki ha még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak egy meleg srac kérdése:

18 éves melegként ciki ha még nem volt kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Nektek hány évesen volt először?

2016. ápr. 2. 23:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Nekem 22 évesen volt először dolgom fiúval, 23 éves koromban kezdődött a barátommal a jelenleg is fennálló kapcsolatom, két hét múlva leszek 25. Nem érzem úgy, hogy lemaradtam volna bármiről is.
2016. ápr. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
Nekem 16 évesen, de szerintem nem gáz. Amikor jön és úgy alakul akkor kell kapcsolat :) Az igazira pedig mégmost is várok
2016. ápr. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a két pozitív választ

A harmadikohoz meg nem fűzök semmit

2016. ápr. 2. 23:47
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan, miért lenne ciki? Nekem pl. 23 évesen volt először :)
2016. ápr. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
19 vagyok és még nem volt kapcsolatom. Nem tartom gáznak. :)
2016. ápr. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%
De nem annyira mint hogy nincs jobb dolgod mint ezzel elszórni az idődet.
2016. ápr. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%

Én amúgy felfelé pontoztam a 3-as válaszolót.

Kellemetlen volt a megnyilvánulása, de valahol igaza van. Onnantól kezdve, hogy valaki homoszexuális, mi értelme olyasmiről beszélni, hogy mi ciki, meg mi nem? xD

Az én véleményem az, hogy valahol kellemetlen helyzet párkapcsolat nélkül élni, de még mindig inkább ez, minthogy végigmenj Magyarország összes homokos pasiján 16-18 éves korod között.^^

2016. ápr. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki meleg még nem jelenti feltétlen, hogy végigmegy 16-18 éves kora között mindenkin. Persze, vannak ilyenek. De ha belegondolsz, akkor a hetero fiúk/lányok között nincsenek olyanok, akik fűvel-fával basznak? Ne álszenteskedjünk már, kérlek!

És az a nagy helyzet, hogy az a ciki, hogy itt tart az ország bizonyos részének agyi szintje, hogy gáznak tartja, ha valaki meleg. Ha mindenki a saját dolgával foglalkozna és nem azzal, hogy ki kit szeret, meg, hogy ki kivel mit csinál a négy fal között, talán előbbre is jutnánk.

2016. ápr. 3. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem hogy nem gáz hanem inkább örülj neki, mert a melegek nagy része nem érdekelt ilyen témában sajnos...
2016. ápr. 3. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én egy olyan srácba estem bele, aki 15 évesen vesztette el, és kevesebb mint egy év alatt minimum 25 futó kalandja volt. Ugyanakkor lehet hogy sikerült megszeliditenem az oroszlánt.
2016. ápr. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!