Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki hansznált már péniszgyűrűt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki hansznált már péniszgyűrűt, mi a véleménye róla? Használ valamit?

Figyelt kérdés

2016. szept. 4. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez tök jó: [link]

Ejakuláció késleltető, remek érzés, egyben a prosztatát is stimulálja.

2016. szept. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyszerű dolog. Én egy műanyaggal kezdtem, és utána akartam fémet. Ott a boltban próbálni kellett, mert ha túl tág, és tötyög, akkor semmit nem ér, de ha túl szoros, az is kényelmetlen, nehéz felrakni.

A vastag fém farokgyűrű nekem nagyon bevált, isteni jó érés: keményebb tőle a farok, és ad egy nagyon kellemes, finom, bizsergető érzést, én szexhez is és hokizáshoz is felhúzom.

A farokgyűrűnél meg kell tanulni, hogy csak teljesen petyhüdt szerszámra rakható fel, és először az egyik here, aztán a másik, utána vigyázni, nehogy valamelyik golyó kicsússzon, és utána felül a petyhüdt farkat áthúzni, és akkor már fel is áll szépen.

Isteni jó dolog, nagyon kellemes, finom érzést ad!

2016. szept. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző nem írta, de tulajdonképpen kétféleképpen lehet felrakni, a másik felrakási mód, amikor a először a pénisz, egyik, majd a másik golyó következik az átbujtatásban.
2016. szept. 6. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A boltban kellett próbálni???
2016. szept. 6. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A sima gyűrűt elvileg lehet a boltban próbálni, hisz könnyen sterilizálható, de ha erre lusták, akkor még azt sem.

A bolti próbát elkerülendő ha kör alakú gyűrűről lenne szó, a kívánt helyen valamilyen madzaggal körméretet kell mérni, majd a kapott értéket elosztani 3,14-gyel, így megkapjuk az átmérőt.

Análgolyósat viszont már kétlem, hogy lehetőség lenne felpróbálni.

2016. szept. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!