Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik nektek bejön ha olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik nektek bejön ha olyan lányt fektettek meg akinek van pasija és ezzel gyakorlatilag megalázzátok a másik pasit?

Figyelt kérdés
2016. szept. 4. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem nem azon van a hangsúly hanem az édes pillanaton...
2016. szept. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem
2016. szept. 4. 13:33
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Nem, én nem vagyok féreg.
2016. szept. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak ha utálom a barátját. Ha nem ismerem személyesen és nincs okom kibszni vele, akkor nem.
2016. szept. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem a pasikat egyáltalán nem izgatja az hogy ezzel megalázzák a másik pasit.. Bár az ilyen lány egy undorító mocskos aljas kis sz..ha akinek van párja és félre kefél.. 22 L
2016. szept. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy csajjal alapból szóba se állok ha van párja. Ha később derül ki, az már nem az én hibám, de ebben az esetben megbeszélem a sráccal a történteket.
2016. szept. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
volt ilyen sz..ha az életembe..első bnőm volt és megdugatta magát a város legótvarabb, legmocskosabb semmirekellő drogos sz.arjával b+
2016. szept. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 tapasztaltpasi ***** válasza:
Igazából többször is voltam így hölggyel. Nem megalázás céljából. Vannak olyan esetek amikor a hölgynek vannak igényei a szexre, de sajnos nem kapja meg otthon. Szerintem kegyesebb ha diszkréten megoldjuk a dolgokat. Az ismerős körömben is voltak ilyen esetek. Lehet, hogy elbaszott vagyok és ilyen helyen élek, de nekem nem ismeretlen ez a helyzet.
2016. szept. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!