Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mernétek szexelni egy ismerősö...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mernétek szexelni egy ismerősötök előtt főleg úgy nagyon bejön a másik illető a párotoknak?

Figyelt kérdés
2015. máj. 27. 17:53
 1/4 anonim válasza:
Ha mindhármunknak jó akkor igen. Engem izgatna is a dolog :D L/23
2015. máj. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én féltékeny típus vagyok, szóval biztos hogy nem. 25/N
2015. máj. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én konzervatív típus vagyok. Szerintem a szex csak az érintett öt emberre tartozik.
2015. máj. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálam nem "merek vagy nem merek" lenne a kérdés, hanem "Mégis miért akarnék?"


Nekem a szex épp attól eszméletlen jó dolog, hogy csodálatos azt a fajta intimitást, teljes testi-lelki közelséget és elfogadást megélni valakivel, akit szeretek, amit semmilyen más tevékenységben vagy más formában nem élhet meg az ember (vagy én legalábbis nem).


Ehhez meg az én fogalmaim szerint semmilyen formában nincs semmi köze kettőnkön kívül senkinek.


De nyilván nem vagyunk egyformák, másoknak lehet ez valami izgalmas, vonzó dolog, valamifajta változatosság, ami feldobja a szexuális életüket, szóval szerintem neked a saját érzéseidre érdemes hallgatnod.

2015. máj. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!