Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! A párom csiklója nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A párom csiklója nem igazán érzékeny mit lehet ezzel tenni?

Figyelt kérdés

Leginkább lányok válaszát várnám, csak azért mert talán másnál is van ilyen eset. De srácok ti is írhattok.


Ha nyelvel vagy kézzel próbálom izgatni azon felül, hogy kellemes érzés, mást nem tudok elérni vele. Tehát nem okoz neki akkora szexuális élvezetet. Emiatt nem is igényli az orális szexet. Hüvelyi orgazmusa van a péniszemtől, de a csiklója szinte érzéketlen.


Olyan van csak, hogy a hüvelyi orgazmusa után válik érzékennyé a csikló. Ilyenkor kézzel vagy a makkommal szoktam játszani vele, de max. 1 percig ilyen érzékeny.


Élveztettem már el lányt a számmal, így nem gondolom, hogy bennem van a hiba, de persze próbálkoztam máshogy is nyalni őt, de ritka volt, hogy élvezze annyira, hogy "felszisszenjen", stb.


Ebben szeretném a segítségetek/tanácsotok kérni.



2016. szept. 5. 10:46
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Ha a csajod normális lenne, akkor segitene, rávezetne!
2016. szept. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Sajtoreferens ***** válasza:
Szerintem próbáld ruhacsipesszel megfogni, az elég erős, de jól kontrollálható inger.
2016. szept. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nehéz elképzelni, hogy egy nőnek érzéketlen lenne a csiklója, de ettől még lehet, hogy van kivétel.

Tény, hogy segíthetne rávezetni, de elképzelhető, hogy Ő sem tudja mi az a mozdulatsor, erősség, hely, ahol neki is kiváltódik a szexuális izgalom.

Lehet próbálkozni persze.

Tippelni tudok, elképzelhető, hogy nem kellemes annyira, ha közvetlenül a csiklóját érinted. Meg lehet próbálni inkább a kisajkakat simogatni, a szeméremdob felé simogatni a csiklója belső részét hátha..

34/N

2016. szept. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem érzékeny tehát nem lehet izgatni mert nem hat rá akkor nem lehet csinálni vele semmit. Máshogy kell izgatnod. 22 N
2016. szept. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi az értelmes válaszolóknak.


Igen, jó lenne ha rávezetne engem. Mondtam is neki, hogy mondja el, hogyan lenne neki jó. Az a baj, hogy ő önkielégítést sem végez/végzett. 25 éves. Ha tiniként nem fedezte fel a testét, most mit csináljon? De ennek ellenére erre is biztatom, hogy próbáljon önkielégíteni.

2016. szept. 5. 11:11
 6/9 Scav ***** válasza:

Igen, első körben neki kéne önkielégíteni. Mivel hüvelyi orgazmus van, gondolom az önkielégítéshez is kell majd műpénisz, vagy az ujjazás. Közben simogassa a csiklót és akkor majd az agy megtanulja pár alkalom után, hogy ott is jó. Összekapcsolja a hüvelyi orgazmust és a csiklósimogatást és akkor majd egyre érzékenyebb lesz a csikló is. Lehetne olyat is, hogy aktus közben is simogatni, ingerelni neki.


Illetve ahogy fentebb írta a ruhacsipeszes csávó, nem is hülyeség. Lehet, hogy erősebb ingerek kellenek ott neki? Volt is egyszer itt egy kérdés egy lánytól, hogy miért van az, hogy izgatja és ingerli az, amikor csipeszt raknak a csiklójára. Lehet a párodnál is magasabb az ingerküszöb, nem tudom.

2016. szept. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel baj, ő így élvez! Ha finom a nyelvelés, de nem sikít, akkor is finom marad.. :) Ellazítod, mutatod, hogy szereted.. csak ne legyen kötelező élveznie, majd beszorít a combjai közé, ha eltalálod! Ujjazd közben, legyél kreatív! Van akinek annyira érzékeny, hogy a legpuhább érintés is tűvel szurkálásnak érződik! Ha akkor épp nem hát nem, legközelebb attól még ér próbálkozni..

Nem csak csiklója van, ezt ne feledd, lehet ott mást is kommandózni! ;)

24l

2016. szept. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Értem Kérdező. Hát igy tényleg nehéz az eset.

Az orgazmust tanulni kell. Ezt elsősorban masztival lehet csak.

2016. szept. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségetek, valaki még privátban is adott tanácsot, aranyosak vagytok! :)


Igen én is biztatom arra is, hogy "fedezze fel a testét". Ez úgy hangzik, mintha egy kamaszról beszélnék, de ez a helyzet... :)

2016. szept. 5. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!