Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt ikrek csillagjegyű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt ikrek csillagjegyű lányok? Ha igen, ti perverzebbnek és nyitottabbnak találjátok magatokat az átlagnál?

Figyelt kérdés
Eddig azt tapasztaltam, hogy minden ikrek jegyű csaj, akivel dolgom volt, ilyen volt. (Én is ikrek férfi vagyok)

2016. szept. 5. 12:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem igen.Nem hűséges, kacér...Közülük kerül ki a sok szerető, aki szétdúlja a családot.
2016. szept. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%

Lehet,hogy azt hoztátok ki egymásból.Igazából a lényeg ebben van:ki mit hoz ki a másikból.Nekem az első pasim ikrek volt,de nem volt nagy szexuális étvágya,ezzel szemben nekem igen(bika vagyok).

De hülyeség csillagjegyek szerint általánosítani..:D

20L

2016. szept. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
29%
Ha jót akarsz barátom,akkor ikrek-kel nem kezdesz ki. Lelketlen,simán átnéz rajtad és nem bír semmilyen kötöttséget. Szabadon kószál,ha épp kellesz Neki (nem Neked!!!!!!), akkor igénybe vesz (minden téren),aztán mehetsz is a lecsóba,mert még a végén felelősséget kellene vállalnia és időt "pazarolnia" Rád.
2016. szept. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem a csillagjegynek semmi köze nincs hozzá. Én Bak vagyok és sok pasi szerint mocskosúl perverz vagyok lány létemre.
2016. szept. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Vannak azért alaptulajdonságok,melyek jellemezőek az adott jegyre,persze az eszcendens is nagyon sokat számít és maga a lélek,de vannak alapvető dolgok,amik meghatározhatnak egy-egy jegyet.
2016. szept. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
ém ikrek vagyok 17F :D
2016. szept. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ja, mert pont az fogja eldönteni, hogy milyen vagy, hogy az évnek melyik részében születtél. -.-'
2016. szept. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én ikrek lány vagyok. Nem tartom magam perverznek vagy annyira nyitottnak, de még nem sok a tapasztalatom, nem volt hosszú kapcsolatom, ha valakiben megbíznék akkor lehet sok dologra vevő lennék. Abban van valami, hogy nehezen bírom az állandóságot, sokat filózok azon, hogy hogy menne az nekem, ha házas lennék és ugyanazzal az emberrel kéne szexelnem, elvileg örökre . Főleg ha már elmúlt a rózsaszín köd. De ez a veszély még nem fenyeget. De tény, hogy gyorsan megunok dolgokat, imádok mindent váltogatni. Flörtölős, kacér stb. nem igazán vagyok, de önbizalom problémáim vannak szerintem azért... :)
2016. szept. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
# 4/8 heheheh kellene Neked egy olyan rooszlán mint én szétcincálnálak kis ikerek :D
2016. szept. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
jah nem is ikert írtál kis bakot kell szétcincálni mint látom ..de egy oroszlánnak menne szerintem síva rohannál bak-fittybe a kező kis perverzségddel :D
2016. szept. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!