Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ez elfogadhato vagy gusztustalan?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez elfogadhato vagy gusztustalan?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok arról, ha egypetéjű fiú ikrek (felnőtt korukban) egymással szeretkeznek? Ha tenyleg szeretik egymast? Es egy szulo mit tud az esetben tenni, ha rajon erre? Pl fiatalabb korukban, 17, 18? Mit lehet ilyenkor szolni? Tudom, hogy verfertozes, de ti elfogadnatok? A testverek egy parnak valljak magukat, homoszexualisak, de azt mondjak, csak egymassal...

Velemeny?



2015. szept. 24. 17:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok okosat írni. Nekem ez sok.


20/fm

2015. szept. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Mivel melegek, nem hiszem hogy ez vérfertőzés lenne, mivel annak az a lényege hogy rokonok/tesvérek csináljanak gyereket, de ez itt nem áll fent. Ez inkább társadalmi tabu, mintsem vérfertőzés. Én azt mondom csinálják.

Saját magukba szerelmesek és ezzel új értelmet adnak a "b@ zdmeg magad" kifejezésnek xD

Ne haragudjatok, nem tudtam megállni :D

2015. szept. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%

Érdekes, amit írtál. Épp a múltkor néztem youtube-on egy videót, amiben egy egypetéjű fiú ikerpár telefonon mondta el az édesapjának, hogy ők melegek. Szerintem semmi esetre sem gusztustalan. Miért lenne az?! A kérdés ennyiből nem csak az azonos nemű meleg egypetéjű ikrekre, hanem a fiú-lány egypetéjű ikerpárokra is vonatkozhatni.

Viszont az már más kérdés, hogy mennyire elfogadható, én viszonylag rugalmas vagyok ezen a téren, így persze, első hallásra kicsit meglepődnék, de ha felnőttek már, mert valljuk be egy 18 éves már manapság van olyan szinten, és nekik semmi bajuk ezzel, akkor így kell őket elfogadni, hiszen, hogy jövünk mi, kívülállók ahhoz, hogy ilyen téren kritizáljunk meg másokat. Ez olyan dolog, hogy, mint amikor a melegek kapcsán mondják azt, hogy hogyan ítélheted el őket, amikor meg sem érted valójában...


18/mf

2015. szept. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Igazából, ha mindketten beleegyeznek, akkor igazából teljesen lényegtelen, hogy a kapcsolatukon kívüliek mit szólnak. Elsőre furcsa, de ha szerelmesek, akkor legyenek boldogok. A Btk. azonban bünteti, akkor is ha felnőttek. (Btk. 199. § (2) Aki testvérével közösül, vétség miatt két évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.) Nem tudom, egy szülő ebben az esetben mit tudna tenni. Valószínűleg szétválasztaná őket.
2015. szept. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek meleg ikreket. SOHA nem feküdnének le egymással. Ahogy te se az anyukáddal. Nagyon jó példa szerintem az h nem feküdnél le anyukáddal vagy apukáddal sem...
2015. szept. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Hármas: Az egypetéjű ikrek mindig azonos neműek. :D


A kérdésre válaszolva, szerintem belefér. Nekem mindegy. :D :D Értelmes ember nem foglalkozik más hálószobájával, meg úgy összességében más magánéletével. :)

2015. szept. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
51%
Nemtudok erre mit írni.. oké,hogy kipróbálják egymással a szexet. Na de hogy egyast szeressék ? Hisz mivel ikrek belsőleg is tökugyanolyanok... :D túl unalmas.
2015. szept. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
* egymást
2015. szept. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
39%
megijeszt, hogy mennyi ember fogadná ezt el...szerintem ez gusztustalan...és nem mert melegek hanem mert a testvére.
2015. szept. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én meg azt nem értem, hogy ez miért gusztustalan. Én biztos nem csinálnám, mert nekem személy szerint nem jön be az ötlet. De nehogy már én megmondjam valaki más életéről, hogy gusztustalan vagy nem :D
2015. szept. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!