Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire igaz az a mondás,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz az a mondás, hogy a nőknek szerelem kell a szexhez, a férfiaknak pedig szex kell a szerelemhez?

Figyelt kérdés
(írd a válaszba, fiú vagy lány vagy)
2016. szept. 5. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Csak nézd meg a fesztiválokat. A lányok lefekszenek a fiúkkal szerelem nélkül is, a fiúk pedig nem azért fekszenek le a lányokkal, hogy szerelemeb essenek.

Viszont a jó szexhez az kell, hogy az illetőbe fülig szerelmes legyél, legalább is nekem. 26/f

2016. szept. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább azt mondanám hogy a nők annyira vágynak a kedvességre, hogy időnként szexre is hajlandóak érte. A férfiak annyira vágynak a szexre, hogy időnként kedvességre is hajlandók érte!:)22/L
2016. szept. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 icu75 ***** válasza:
Ez csak általánosság korántsem igaz. A ketteske megfogalmazása közelebb van az igazsághoz. :-)
2016. szept. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

részemről fontos h a nő érdekes legyen, de ha nincs meg 1 héten belül akk pattintom, ugyanis a szex egy fő pillére a hosszú kapcsolatnak, szeretem ha az elején kiderül illünk-e egymáshoz, meg persze azbis plusz pont ha hamar belemegy h bevállalós, nem várat fölöslegesen..


sztem azoknak a nőknek kell a szerelem a szexhez, akik ezzel akarják menteni és megmagyarázni az aktust, az ő felfogásukban nem ribik ha szerelemből van, na ők azok akik hetente megtalálják az igazit..


persze mielőtt sértődés lenne, vannak azon normálisabb nők is akik első látásra tipusak, de előbb szeretnék megismerni a kiszemeltet, aztán szexelnek

2016. szept. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyik sem általános és igaz.

Vannak nők, akiknek egyáltalán nem kell szerelem a szexhez. Sok ilyen nő van. Én is ilyen nő vagyok, akinek soha nem kellett szerelmesnek lennie ahhoz, hogy valakivel ágyba bújjon.

Illetve a nők és férfiak számára egyaránt fontos, akiknek fontos a szex, hogy az jó legyen. Egy kapcsolat, ahol mindkét félnek fontos a szex, legyen az akár nő, akár férfi, ott a kiegyensúlyozott párkapcsolathoz kell a jó szex. Nem a szex, a jó és kielégítő szex. A szex magában semmit nem ér, ha nem egyeznek az igények.

2016. szept. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

egyébfüggő inkább

nálam tök fordítva volt (szűz fiúnál)

2016. szept. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
egyén*
2016. szept. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem hallottam még ezt a mondást, de nem áll közel a valósághoz. Szerintem még általánositani sem lehet vele.


Ha néhány generációs korszakot visszalépünk akkor az volt az elfogadott, hogy házasság után volt szex, de ez már akkoris csak hellyel közzel volt (főleg inkább keresztény, konzervatív családoknál).

A szerelem és a szex nem zárja ki egymást, de nem szükséges egyik a másikhoz.

2017. márc. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!