Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek igaz ez a mondás:"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz ez a mondás:"Csak a szerelmes férfi féltékeny, de a nők szerelem nélkül is azok"?

Figyelt kérdés
Tényleg igy van ez? A férfiak csak olyan nőre féltékenyek, aki iránt éreznek valamit? A nők pedig hiúságból is azok? Személyes tapasztalat milyen?
2015. jún. 23. 11:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez szerintem nem igaz, általában mindenki féltékeny tud lenni, ha az akit szeret mással van, vagy legalábbis rosszul esik.
2015. jún. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Szerelmes vagyok és nem vagyok féltékeny. A párom is szerelmes, ő sem féltékeny.
2015. jún. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
van aki alapból féltékeny van aki nem!
2015. jún. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ugy értem, a kérdés lényege, hogy a férfiak csak akkor féltékenyek, ha szerelmesek valakibe, de a nők szerelem nélkül is tudnak féltékenyek lenni, birtoklási vágyból? vagy ez a férfiakra is igaz?
2015. jún. 23. 11:31
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem azon múlik, hogy milyen nemű az illető vagy szerelmes-e.

Én (N) pl. régebben nagyon féltékeny voltam, aztán az életkor előrehaladtával kihalt belőlem ez az érzés. Volt, amikor szerelmes voltam, volt, amikor nem.

Szerintem ez a személyiségen és az előéleti tapasztalatokon vagy éppen teljes tapasztalatlanságon múlik.

2015. jún. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Akár csak gyakorin, de a való életben is nagyon sok férfi van, aki közel sem szerelemből féltékeny, egyszerűen csak birtokolni akarja a nőt, és már azért veszekszik vele, ha egy férfi nemű munkatársával köszönnek egymásnak. És az esetek többségében a pasi többször hűtlen volt már a nőhöz, néha bevallottan nem is szereti igazán. Akkor?


Ez nem nemek szerint változik. Akinek rendben van az önbizalma, önértékelése, aki bízik saját magában és a másikban, annak szerelem ide vagy oda, nem lesznek féltékenységi problémái (max ha tényleg oka van rá). Akinél viszont ez nincs így, az nyilván féltékeny lesz egy fűszálra is, ha arról van szó. És az ilyesmi nem nemek szerint változik, határozottan személyiség, tapasztalatok, minden ilyen emberi dolog függvénye, nem az anyaméhben dől el előre.

2015. jún. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát én nő vagyok és egyáltalán nem féltékeny típus.

Különben össze se jöttem volna a párommal, aki miközben ismerkedtünk is jópár nőt megdöntött. Szerintem valahol tesztelt is ezzel, de rám nem volt semmilyen rossz hatással ez a dolog. Amióta összejött velem meg már le is szokott a csajozásról. De ha félre lépne se féltékenykednék vagy rendeznék jelenetet, higgadtan magyarázatot kérnék tőle, és ha kiderülne hogy igaz és ő kezdeményezte, póker arccal dobnám. :) 28n 27f

2015. jún. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az féltékeny (ok nélkül) aki a szerelmet összekeveri a birtoklási vággyal.
2015. jún. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Mumusan ***** válasza:
Ez nem igazán a szerelemtől van. Inkább az fltékeny, aki birtokolni akarja a másikat. Ez lehet a szerelemtől függetlenül is.
2015. jún. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 MolotovPunk ***** válasza:

Sosem voltam féltékeny típus.Kapcsolatban sem.

27/F

2015. jún. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!