Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz lehet hogy vannak olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz lehet hogy vannak olyan nők akik a kisebb méretre esküsznek vagy ez csak a komplexusos emberek megnyugtatását szolgálja?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam, hogy egyes nők az átlagos (15 cm) vagy az alatti, kb 10-13 cm-es szerszámot szeretik. Elképzelhető?

2016. szept. 5. 14:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Nem szeretik, ha bökdösik a méhszájukat.
2016. szept. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom de a mostani barátnőmnél úgy érzem hogy a 20cm-hez jöhetne még egy kettő...

Eddig még sosem éreztem "picinek".

2016. szept. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%

a nők nagyrésze az átlagos mérete szereti :D

csak a sok 15-17cm-es ...szú elhitette velük hogy az 18-20cm

párommal szoktunk hármasozni. nekem "vér"péniszem van, teljes erekciókor kicsit nagyobb mint 16cm hosszra..

na most találkoztunk eddig 3 pasival hármasnál..

mindegyik 17-19cm-t mondott a farkára ismerkedéskor.

a 19cm-es volt akkora mint az én 16osom..

rá is kérdeztem nála hogy akkor hogy is van ez??

aszonta alulról méri :O :D


namármost ezek alapján aztán ki..aszottul lényegtelen azzal foglalkozni, hogy kinek mekkora amig a 14-17cm-es tartományban van. úgyis mindenki hazudik.. szinte kivétel nélkül.

2016. szept. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%
Igen. Én pl a kisebbet szeretem a maximum méret 16 cm és kB 2,5-3 cm vastagság.. Ennél nagyobb nekem már fájdalmat okoz. 22 L
2016. szept. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 H_Vivien ***** válasza:
64%
Azok a nők, akik azt mondják, hogy minél nagyobb annál jobb, szerintem ők még nem kef.éltek egy igazán jót. A hüvely hossza igencsak véges, nyugalmi állapotban kb. 6-9 cm (elülső és hátsó fala) mely izgalmi állapotban tágul, de nyilván nem alagútnyira. Na most kérdezem én, mi a fenének kellene ehhez egy 20-23 cm-es farok? Akkor már eléri a méhfalat, melynek "szuszakolása" fájdalmas lehet. Szóval nyugi, az átlagos jó, pláne, ha minden pózt használni akarnak. Amúgy pedig lehet valakinek ló méretű farka, ha nem tud bánni vele, én amondó vagyok, de nyilván ez az én véleményem.
2016. szept. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%
Komplexusról meg csak annyit, hogy eleimte én is kicsit ilyen volt, mint sajnos az átlagos farkúak többsége. De ma már leszarom ezt a hülyeséget. Eleve bele kéne gondolni, hogy az átlagos attól átlagos, hogy a pasik többségének akkora, a pasik többsége belesik abba a 3cm-es mérettratományba. 14-17cm...
2016. szept. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%

"Azok a nők, akik azt mondják, hogy minél nagyobb annál jobb, szerintem ők még nem kef.éltek egy igazán jót. A hüvely hossza igencsak véges, nyugalmi állapotban kb. 6-9 cm (elülső és hátsó fala) mely izgalmi állapotban tágul, de nyilván nem alagútnyira. Na most kérdezem én, mi a fenének kellene ehhez egy 20-23 cm-es farok? Akkor már eléri a méhfalat, melynek "szuszakolása" fájdalmas lehet. "


Férfiként ezt tapasztaltam, a 16cm-emmel tökéletesen tudok hüvelyi orgazmust okozni :) sőt bizonyos pózokban már böködöm is vele a méhnyakat alaposan. Azok a nők akiknek nincs hüvelyi orgazmusa, azoknak meg nem a méret miatt nincs...

2016. szept. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%

Az enyém átlagos 15-16 cm...a szerelmemmel nagyon jókat szoktunk szeretkezni....

Ellenben a férjének "jó"nagy...meg vastag is...

Soha nem tudta annyira kielégíteni,mint én..(vagy néha sehogy)

Már nem is szokott abszolút a férjével.

53F

2016. szept. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%
ha nem tetszik a ferje penisze akkor valjon el,de ne csalja meg konyorgom :'D
2016. szept. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

8-as vagyok. Rég megromlott a kapcsolatuk,elhidegültek...

A válás egyébként már folyamatban van !

2016. szept. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!