Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan közöljem egy lánnyal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közöljem egy lánnyal, hogy csak szexelni akarok vele?

Figyelt kérdés

Sok ilyen típusú kapcsolat van, hallom mindenhonnan hogy xy csak szexelni járnak össze. Nem tudom ezek a kapcsolatok hogy jönnek létre, mert belegondoltam ha én mondanám valakinek akkor pofonvágna és otthagyna. Mit mondanak ilyenkor egymásnak? Hogy mondják el a szándékot.

Sokan tanácsolják nekem, hogy szedjem fel csak szexre, de nem merem megkérdezni, hogy hogyan csináljam.:-/

Kérem segítsetek!



2016. szept. 5. 17:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%
Szerelem nélkül nem olyan jó az egész.
2016. szept. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
"Csak szexelni akarok veled." Miért vágna pofán? Őszinte vagy, szerintem a legrosszabb esetben csak otthagyna egy szó nélkül.
2016. szept. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Pl buliban odamész hozzá,dumáltok kicsit,aztán megkérdezed,hogy nem megy-e fel hozzád.Egyből tudni fogja,hogy csak szexelni akarsz és ha ő is csak azt,akkor nyert ügyed van :) Ilyen egyszerű.
2016. szept. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Ha a csaj se akar komolyat akkor úgyis belemegy. De ha komolyabbat szeretne akkor meg úgyis elhajt. Mit veszíthetsz...
2016. szept. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%

én úgy szoktam hogy utalok rá. Pl. "feljössz hozzám este?" Ha azt kérdezi mit akarok tőle akkor azt írom hogy "majd meglátjuk", aztán 10/9-szer dugás a vége, ha már itt vannak nálam.


27F

2016. szept. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Végzős vagyok gimibe.

Bulin kívül gondolom. Egy egyszerű hétköznapon.

Tegyük fel, hogy facebook-on beszélgetek vele pár hete.

Este ráírok és közölni akarom vele. Mit mondjak?

2016. szept. 5. 17:43
 7/15 anonim ***** válasza:
92%
Ha ennyire nem megy csípőből a téma, inkább akkor ne is erőltesd, nagyon nem a te világod!
2016. szept. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Csak tapasztalatom nincs, ezért tettem fel a kérdést.
2016. szept. 5. 18:02
 9/15 anonim ***** válasza:
15%

Van olyan nő, aki akar szerelmet is ?

Az IDE írjon :P

2016. szept. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Ne trollkodj pls.

Csak a kezdőlökés kéne, hogy hogy mondjam el.:DD

2016. szept. 5. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!