Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Még korai lenne, de annyira...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még korai lenne, de annyira szexelni akarok vele, hogy egyszerűen megőrülök. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Éppenhogy csak összejöttünk, konkrétan 3 napja. És ismerni is csak 1 hónapja ismerjük egymást. Elkövettem már azt a hibát, hogy gyorsan odaadtam magam, most nem akarom, ráadásul még parázok is egy kicsit, nem 2-3 évvel idősebb nálam, tuti, hogy sokkal tapasztaltabb.

Szóval a lényeg, hogy még nem akarom.

Deeee egyszerűen néha úgy érzem, hogy nem bírok magammal, szinte elfelejtek levegőt venni, ha a közelemben van. Ha rám jön az 5 perc, egy hajszál választ el attól, hogy nehogy rávessem magam, meg ilyenek :D

Tök gázul érzem magam emiatt, hogy ennyire nem tudom magam fékezni, ez annyira ciki...

Mit csináljak? Nagyon rossz ez így...


2016. jún. 15. 00:51
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja, 18/L
2016. jún. 15. 00:51
 2/13 anonim ***** válasza:
Bírd ki, nem sokára eljön az ideje.. :D:D
2016. jún. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Menj el állatorvoshoz és kérj lónyugtatót! :)
2016. jún. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3., azt hiszem, tényleg az kéne :DD
2016. jún. 15. 00:55
 5/13 anonim ***** válasza:
Tejfölös szájú vagy még, azért a heveskedés. Majd, ha kicsit öregszel, nyugisabb leszel ilyen téren, hogy ne dobd oda magad, mint egy konc húst. :] Most még el kell követned pár hibát, hogy tanulhass belőle.
2016. jún. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"Elkövettem már azt a hibát, hogy gyorsan odaadtam magam"

Lehet, hogy ez valaki másnál hiba volt, de egyáltalán nem biztos, hogy a mostaninál is az lenne.

Ismered egy hónapja, az is már egy elég jó alap.

A lényeg, hogy szerintem tűzd ki, hogy még pár randit kibírsz... aztán ha mégsem, akkor na bumm, ez van. Attól még lehet simán tartalmas, jó kapcsolat, ha nem bírjátok visszafogni magatokat.

Párommal a 2. randimon feküdtem le, hamarosan összeköltözünk. Ha amúgy minden ok, akkor nincs olyan, hogy "korai". És semmi ciki nincs benne, természetes, hogy vannak vágyaid.


Amúgy én azt csináltam, hogy megmondtam a páromnak, hogy nagyon kívánom, de szeretnék még egy kicsit várni, mert nem érzem késznek magam a szexre. Ez az első randinkon volt, és mondom, a 2.-ig ki is bírtuk az önmegtartóztatást. :)

2016. jún. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Majd, ha kicsit öregszel, nyugisabb leszel ilyen téren, hogy ne dobd oda magad, mint egy konc húst."


Érdekes, én ahogy "öregszem", annál természetellenesebbnek érzem, ha felnőtt emberek húzzák-halogatják a szexet, miközben kívánják egymást. Igaz, azóta lett némi emberismeretem, ráérzek, hogy ki tekint rám húsként, és ki az, aki mindenestül kíván...

2016. jún. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Előbb utóbb szexeltek, jobb minél hamarabb. Ha béna/kicsi a farka akkor jobb most kideríteni.
2016. jún. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én sosem értettem ezeket a kényszer szabályokat, hogy akarom de mégse. Most akkor akarod vagy nem?


Aki nem szeretné és erőltetik az gáz. Ha te akarod és ő is akkor mi a gond? Mit kell ezen ennyit filózni. Amikor gondolkodni kéne valamin az nem megy, ilyen hülyeségeken meg napokig... tényleg látszik, hogy még fiatal vagy.

2016. jún. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%
#7: Mióta felnőtt egy 18 éves naiv kamaszlány? Még messze a felnőttségtől, minde bántás nélkül. Másrészről is félreértettél, mert nem azt mondtam, hogy ha már két ember x ideje együtt van, akkor kéressék magukat a szexre, csupán azt emeltem ki, hogy mivel ilyen fiatal, még simán bedől néhány elhúzott mézesmadzagnak, és már a férfi ágyában is van, aki nagy valószínűséggel néhány aktus után szépen lelép. Nem az a jellemző, hogy egy jóval idősebb fazon pont 18 éves lánnyal tervez majd közös jövőt. :]
2016. jún. 15. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!