Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nőket is ugyanúgy izgatja,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőket is ugyanúgy izgatja, ha hallanak másokat szexelni, mint a fiúkat?

Figyelt kérdés
Vagy csak szemérmesek, és nem vallják be? Volt már olyan, hogy szomszéd/szobatárs/bárkik szexeltek, az áthallatszott, vagy odahallatszott, és magatokhoz nyúltatok, mert olyan jó volt hallani?

2016. szept. 5. 23:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom, de engem egyébként fiúként nem izgat. Egyszer voltunk négyen egy haverommal meg a barátnőjével meg még egy srác kirándulni úgy, hogy egy szobában aludtunk. Minden program közös volt, együtt mozogtunk, vendégségben aludtunk, egyszerűen nem volt alkalmuk félrevonulni. Hát, a haverom azt találta ki, hogy akkor megvárják, míg mind elalszunk, és majd akkor. Naná, hogy én nem aludtam (sőt, szerintem amúgy a másik srác se). Nyilván nem hoztam fel soha, de életem egyik legkínosabb élménye volt így, hogy egy szobában voltam velük, kb. két méterre. Végig kellett hallgatnom az egészet, és még utána egy jó darabig kellett várnom, hogy kimehessek vécére, mert ha rögtön utána megyek ki, az még kínosabb lett volna mindenkinek. Egyébként külön idegesített, hogy a csaj nagyon szép, én meg még soha nem voltam nővel.
2016. szept. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
1# Csak irigy voltál, nem?
2016. szept. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Jó, sztem amíg egy pasi szűz, addig az ilyesmire másképpen tekint. Inkább keserű élményként, úgy gondolom, meg extra-giga szánalmasnak is érzi magát, hogy a másik szexel, ő meg nem. Engem sem izgatott addig, amíg szűz voltam. Egyszer pedig rá is nyitottam egy párra anno, dugtak a sötét szobában, és nem érdekelte őket, hogy bementem, de úgy menekültem onnan ki, mintha szörnyet láttam volna.

Mikor elkezdtem csajozni, utána már nem menekültem volna olyan gyorsan, az tuti :D

2016. szept. 6. 00:07
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy fesztiválon volt ilyenhez szerencsém. A szomszéd sátorban egymásnak estek. A furcsa az volt, hogy én beindultam tőle, rá akartam mászni az akkori páromra, de ő totál kínosnak élte meg ezt az egészet, én erre elszégyelltem magam, így végül alvás lett belőle...:D
2016. szept. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%

pár napja voltunk lent tiszán a hétvégi házban, 2 ágy 2 pár.

én biztattam őket, hogy csinálják, és majd mi is ... én nagyon kivántam a párom. Meg hát 1x vagyunk fiatalok. Jó kis kaland lett volna.. Igazából full sötét volt, a lábamig nem láttam el.. De engem izgatott volna nagyon, hogy hallom őket, meg ők is minket..

21/L

2016. szept. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

"1# Csak irigy voltál, nem?"


Lehet. De legfőképpen megalázónak éreztem.

2016. szept. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Igen, ilyen 2-2 pár felállás már nekem is volt, de barátom előtt olyan bénán éreztem magam. A csajaink előtt nem, ha csak ők lettek volna :D
2016. szept. 6. 00:51
 8/18 A kérdező kommentje:
Vagyis 1-1 pár :))
2016. szept. 6. 00:52
 9/18 anonim ***** válasza:

Engem zavar.


Irigy nem vagyok, mert a barátnőmmel voltam egyszer, mikor a szomszéd szobában a haverom csinálta a csajával, közösen voltunk egy nyaralóban. Izgató szerintem semmi sincs benne (engem amúgy sem izgatnak fel a hangok), de zavaró annál több, próbálunk alukálni, aztán hol egyikünk hol másikunk idegeire ment.


Sőt szexelni se szexeltünk (mi tudunk csöndben), mert annyira elvette a kedvünket a beáramló hang, hogy semmi erőnk nem volt hozzá. Pedig egyébként terveztük és húztuk is egymás agyát aznap hogy előkészítsük az estét.

2016. szept. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
60%
Mi a parommal egyszer egy masik parnalvoltunk ok az agyban aludtak mi a foldon... Elkezdtek szexelni de tudtak h ebren vagyunk erre szol a parom h nagyon beindult es h mi is csinalhatnank... Hat ugy arrebb kuldtem mint annak a rendje.. Nekem rosszul esett h annak a masik csajnak a nyogeseire indult be..
2016. szept. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!