Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg nevetséges, és/vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nevetséges, és/vagy felháborító, hogy én csak 1-2 év ismertség után fekszek le valakivel?

Figyelt kérdés

Volt egy kérdés a témában egy másik kategóriában, én leírtam, hogy nekem a megismerkedéstől az első együttlétig minimum 1-2 év kell.

Azonnal lepontoztak, azt írták, hogy nevetséges, meg kaptam privátokat, hogy "roha*dt szűzk***a" és hasonlók.

Ez tényleg ennyire felháborító dolog, meg kiröhögni való, meg egyáltalán ennyire ritka?

22 éves vagyok.


2016. szept. 6. 20:18
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:

Mikor szuz voltam akkor csinaltam igy. Akkor sokat vartam. Utana olyan 2honapot.


igen eleg sok az amit varsz. Nem kell egybol de..

2016. szept. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
40%
Mit képzelsz amúgy magadról? Annyira full extrás csaj vagy, hogy egy pasi is 2 évig fog rád várni? Te lehet, hogy csak ennyi idő után szexelsz, de hogy közben szarrá csalnak, abban biztos lehetsz.
2016. szept. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:

Inkább érthetetlen és életszerűtlen. És igen, nagyon ritka, igazából a komolyabb személyiségzavar nélküli emberek kb 99,999%-a nem köt ki ilyen hosszú időt előre.


Amúgy én kis aspiként is ilyen voltam még romantikus, fiatal koromban, hogy majd hű meg há, aztán amikor már benne van az ember, rájön, hogy felesleges játszani az agyát, a dolgok jönnek maguktól - és itt nem a kötelező szabados szexuális életre célzok. Csak valahol a két véglet közt.


24/F

2016. szept. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
Felháborítónak nem mondanám, de az biztos hogy én nem várnék két évet. Manapság ez már nem életszerű, és abszolút fölösleges ennyire elhúzni, csak hogy akkor derüljön ki, mégsem jó az ágyban együtt...
2016. szept. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
Mert szűz vagy még, vagy miért? Engem am nem zavar, mert nem ismerlek, nem érint a dolog. :D Am így, hogy még soha nem volt részem benne, lehet, hogy zavarna a dolog, ha már lenne egy barátnőm, de a legjobb dologtól fosztana meg, pont amit nem tapasztaltam még meg ebben az életben, és oly nagyon nyomasztja a lelkem a hiánya. Ez kínzás lenne.
2016. szept. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
60%

Inkább a pasid szemszögéből felháborító, hiszen milyen dolog már az, hogy van egy csaja, akit csak 1-2 év múlva fog megkefélni. Kb. olyan, mintha szingli lenne.


Így kívülről nézve pedig elsőre valóban nevetséges, de ha jobban belegondolok, azt a véleményem, hogy aszexuális vagy, így pedig már érthető a dolog.


[link]


Jobban tennéd, ha egy hozzád hasonló férfit keresnél, és akkor nem lesznek konfliktusok.


- Light -

2016. szept. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
37%
Nem várnék rád egy-két évet, de meg merem kockáztatni, hogy még két-három hónapot sem. Nem azért, mert sürget a tatár, hanem mert ha ennyi ideig húzod, akkor azt egyértelműen úgy veszem, hogy egyáltalán nem jövök be neked és csak szívatjuk egymást.
2016. szept. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:

Az 1-2 év rengeteg...

De annál a bizonyos kérdésnél is kifejtettem, hogy az egy dolog hogy ti elképzelitek, hogy eddig addig húzzátok a dolgot, és ezt egy illedelmes fiúnak be is magyarázzátok. De valójában sose tudhatod hogy mikor kerül rá sor. Mert amíg csak szavak szintjén van a dolog, addig könnyen mondjátok hogy várjon a hapsi....

De aztán meg mondjuk jön egy dominánsabb férfi, aki szépen folyamatosan megérintget, érzed, hogy egyszerűen felizgulsz, elkezd vetkőztetni....tudnál ellenállni, amikor már lucsoknedves lenne a kis p*ncikád?

Vagy könnyű mondani, hogy az ember x ideig tartogatja, de aztán úgyis akkor fog lefeküdni, amikor elragadja a pillanat heve.

2016. szept. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 A kérdező kommentje:

#6

Nem vagyok aszexuális, imádom a szexet, és ha valakivel már belemegyek, akkor napi 3-4-szer is simán nyomjuk.


Amúgy lehet, hogy itt volt a félreértés. Nem várom el, hogy a pasi várjon rám. A kapcsolat kezdetétől kb egyből benne vagyok, hogy lefeküdjünk, a mostani párommal is már első nap eljutottunk a szexig, mikor összejöttünk.

Viszont ahhoz kell 1-2 év, hogy összejöjjünk. Előtte nekem kell, hogy úgy "kötetlenül" haverok legyünk, és megismerjem az illető igazi arcát. Nem azt, amit randikon mutatna, hanem hogy milyen valójában.

2016. szept. 6. 20:31
 10/54 A kérdező kommentje:

#8

Idegen ember érintésétől pánikolok, nem felizgulok.

2016. szept. 6. 20:32
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!