Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Ti hogy élveznéte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Ti hogy élveznétek, ha megkötözne a párotok? Hogy lenne megalázó, de egyben felizgató is? Mit, hogyan képzelnétek el?

Figyelt kérdés

Lécci,nagyon érdekelne a válaszotok!

Ígérem nem írok privátot és nem zaklatok senkit.Normális válaszokat várnék és értékelném is! :)



2016. szept. 6. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha megalázónak érzem, nem teszem meg.! :D Azt szeretem, ha határozott és nyugodt vegig .. Tudja mit akar! Nem csak az egy testet lát akkor sem, hanem engem és a cél a kölcsönös orgazmus, úgy, hogy közben egymás agyát/ testét " kiszekírozzuk,, .. Ha közben azért odafigyel arra, hogy nekem is jó legyen.. De kimutatja, hogy az övé vagyok és úgy leszek az övé ahogy ő akarja.. Ha kitanulta az orgazmusomat és ő maga is tudja irányítani, persze a sajátját is! Kendővel / sállal szeretem.. Kb leírtam azt hiszem... :D
2016. szept. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Próbálom rávenni de a bilincs hangos (szomszéd szobában szülők) a latex szalag meg kényelmetlen szóval vagy sálazunk vagy szerzek csendesebb bilincset :D

Mondjuk ez változó, néha összebújós, olyan gyengéd szexhez van kedvem, néha szeretek én irányítani néha (mondjuk ez a leggyakoribb) szeretem ha utasítgat és átveszi a vezetést.

2016. szept. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sűrűn játszunk ilyeneket, számomra nagyon izgató tud lenni. Amit szeretek az az ágyon fekve kikötve, legmegalázóbb ami volt térden kezeim hátrakötve szemeim bekötve és úgy voltam, elég sokáig. Ez zavaró volt és fájt is. Leg felizgatóbb meg mikor esti tali utcán, és hátrabilincselt kezekkel sétáltam vagyis párom így kísért a kocsiig.
2016. szept. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Élvezném. De számomra nem lenne megalázó ;) mert ha valamit élvezek az nem megalázó ;)
2016. szept. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Millike, nagyon szerencsés vagy! Nagyon izgató dolgokat csinál veled a barátod. Álom egy ilyen pasi.
2016. szept. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!