Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Milyen lányt képzelnétek el...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lányt képzelnétek el magatok mellet? (két kérdés)

Figyelt kérdés

Főként tulajdonságokat írjatok, légyszi.

Ha egy lány keményebbnek mutatja magát kívülről( nem sír emberek előtt,külső szemlélőnek úgy tűnik , hogy minden lepereg a lányról). De belül ugyan olyan érzelmes mint a többi lány , sőt még jobban de fél megnyílni. A félőst értsétek úgy , hogy csak az érzelmei terén. Szóval a második kérés , hogy van e esélye , hogy valaki beleessen a lányba? Vagy inkább változzon meg?


2016. aug. 6. 22:33
 1/3 anonim válasza:
67%
Szerintem nem ez alapján dől el.
2016. aug. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%
pici cuki hazias bujos es foglalkozik a pitbulljaimmal..na ez àlomnő..
2016. aug. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentől függ.


A leglényegesebb, hogy mint külsőre, mint belsőre egyaránt tetsszen nekem.

Fontos, hogy fontos legyek neki, hogy feltudja fogni az elég furcsa, valamint hol ide, hol oda mutató, ugráló/ingadozó gondolataim.

Értse az ironikus "beszólásaim".

A legfontosabb, hogy legyen köze a zenéhez, mármint ne csak hallgassa, hanem legalább tudja elmondani magáról, hogy valaha zenélt, stb. Valamint a zenében legyen nyitott az újra, a nem mindennapira.

Legyen érdekes, titokzatos, de ne titkolózó, egy megfejtetlen keresztrejtvény, egy horgászcsomó, amit nekem kell kibontani, megfejteni.


A többi tulajdonság, a tipikus dolgok (aranyos, kedves blablabla) nem számít, mivel az emberek változnak, mindenkivel máshogy viselkednek, és ha valakit szeret az ember, akkor egyértelműen kedves, aranyos akármilyen lesz vele.


Na én egy ilyen lányt tudnék elképzelni magam mellé :)

2016. aug. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!