Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány szexpozíciót ismertek? 21/F

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány szexpozíciót ismertek? 21/F

Figyelt kérdés
Én eddig csak egyfélét, kíváncsi vagyok, hogy mások általában mennyit szoktak ismerni.

2016. szept. 7. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:
mi általában 5-6 póz közül szoktunk válogatni szex közben
2016. szept. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy jó párat ismerek név szerint nem de mivel alacsony vagyok és nem vagyok annyira hajlékony így csak 5 hagyományos póz kivitelezhető. Lovagló, fordított lovagló, misszionárius, kutya, kanál. A 69 nem jön be nem kényelmes..

22 L

2016. szept. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

huhh.. hát csak a sima előlrőlnek van vagy 5 változata.. teljesen más pl ha réhajolok, vagy ha tört síkban vagyok, a fel vannak húzva a lábai, vagy fel is vannak emelve stb.

a lovaglónak is számtalan változata van.

rengeteg pózt használunk, de hosszabb ideig (értsd) élvezésig tényleg vlamelyik alap póz a jó!


vagyis nagyon jó és kényelmes még a lány asztalon vagy ágy szélén, a pasi meg állva vagy térdelve értelemszerűen.

2016. szept. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!