Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudnék örömet szerezni, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnék örömet szerezni, vagy leégnék?

Figyelt kérdés
Egy ismerősömmel jó haveri kapcsolatba kerültünk, aki már egy ideje egyedülálló és szüksége lenne egy kis együttlétre, ami felé sokszor hajlik is a beszélgetés. Az egyik gond az, hogy kevés nővel/lánnyal voltam még. A másik meg hogy 3 év van köztünk és ő az idősebb. Amitől parázok pedig az, hogy mi van ha nem ugy alakul a dolog ahogy gondoljuk, (pl. rövid lesz mert valami hihetetlen kívánatos) vagy akármi. Tanácsokat inkább férfiaktól várok. ( 18F )

2016. szept. 7. 17:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem te fogod eldonteni igy elore. Ha figyelsz ra es uralkodsz magadon (pl. Ha koran erzed hogy mindjart veged allj le es nyalj, majd tedd vissza), figyeld a jeleit mi jo neki, mire hogy reagal. Ha csiklora jobban reagal mint a segglyuk simogatasra akkor csak kitalalod mit szeretne.


De vagj bele, mert ha nem hajtasz ra husz ev mulva is sajnalni fogod. S lehet mar ket honap mulva se lesz benne semmiben.

2016. szept. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt javaslom hogy vagj bele! Említsd meg neki hogy, tudd ő is öl úgy gondolja e, ahogy te. Akkor legalább biztosan fogod tudni. Azon meg szerintem ne parázz hogy hamar elsülsz mert dögös, tudnék mesélni arról az időszakról mikor összejöttem a barátnőmmel.... Ő is hihetetlen dögös. Szóval próbáld meg mindenképp mert ha hajlik rá akkor mar nyert ügyed van. Max sokáig nyalod majd elohatekkent es el tud ő is menni :)
2016. szept. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!