Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyéjszakásból szokott szexkap...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyéjszakásból szokott szexkapcsolat vagy komolyabb kialakulni?

Figyelt kérdés
Nagyon hálás lennék,ha személyes sztorit privátban leírhatnám. Csak akiről szól az használja az oldalt.

2016. szept. 9. 06:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Volt már rá példa, csak ritka.
2016. szept. 9. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Ha jó köztetek a szex de viszont semelyik nem akar komolyat és mellette szingli sztem van csak "szexkapcsolat"!
2016. szept. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Volt olyan hogy tobbszor szexeltunk. Ritkan mukodik, leginkabb akkor mukodokepes ha kapcsolata van a ferfinek. 5-6szex utan a ferfiak egyutt akarnak aludni vagy kozos programot vagy gyakrabban talalkozni. Zavarja oket ha massal vagyok es elmeselem stb.
2016. szept. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem leírhatod, tuti nem velem voltál :D
2016. szept. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Belőlem az tuti nem vált ki érzelmeket hogy valakit folyton megdugok. Sőt, inkább ellenkezőleg, hiszen nem kell kiváltanom magamból semmit, így is úgy is megkapom ha akarom.
2016. szept. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem lett már komoly kapcsolat belőle,de ez ritka,hisz azért egyéjszakás,mert egyik fél sem kapcsolatot akar :D De ettől még lehet belőle.Szexkapcsolatokat én nem szeretem,nem bírom ezt a "füttyent,mert dughatnékja van" dolgot,de az is lehetett volna.


Írhatsz nekem is privit,lány vagyok :)

2016. szept. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A legtöbb Egyéjszakás egyszer történik meg és nem is találkoztok többet.. De ha már számot cseréltek és meg beszélitek hogy jó lenne meg ismételni de nem akartok komoly kapcsolatot akkor az egyértelmű hogy szexkapcsolat lesz... De spontán nem szokott ez lenni. 22 L
2016. szept. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyéjszakásból nem feltétlen de szexkapcsolatnál szerintem lehetséges. Bár nekem még nem jött össze, de biztos van akiknek igen. Plusz attól függ mennyire beszélgettek stb. Mert Szexkapcsolatban volt aki csak semleges dolgokról beszélt velem pl Orbán Viktorról vagy, hogy hogyan edz... :-D
2016. szept. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Írj. Ha megfog a történeted, szívesen segítek.
2016. szept. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!