Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha lehetne meg rabszolgakat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lumia 532 kérdése:

Ha lehetne meg rabszolgakat vasarolni mint regen ti is egy csinos lanyt vennetek?

Figyelt kérdés
sok mindenre hasznalnam de foleg szexre es mindig azt tenne amit akarok de jo lehetett regen az embereknek

2016. szept. 10. 08:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Kinek? Esetleg a rabszolga tartóknak. De a rabszolgák is Emberek Te nagyész.. És.. K..va Jó lehetett kényszerből kefélni a gazdával ha meg nem tetszett valami akkor gyakorlatilag félholtra volt korbácsolva.. Folyamatosan meg volt alázva és gyalázva marha jó lehetett.. Ajánlom a "12 év rabszolgaság" című filmet... Eléggé kegyetlenűl bántak a lánnyal.. Tényleg jó lehetett... 22 L
2016. szept. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%

Belsős helyeken biztos lehet főleg az araboknál.

De ne 1 millióra gondolj:) hanem inkább 100-200-300-ra:)

Vagy havonta kifizetsz neki 2-3 milliót:)

2016. szept. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem értem a kérdésedben a feltételes módot. Ma is van ilyen. Lásd Andy Vajna stb.
2016. szept. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Japánban már gyártják a szexrobotokat szóval ez az igényed kielégülhet, amint keresel annyi pénzt.
2016. szept. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 pinkpancser ***** válasza:
92%
Na de mi van, ha nem rabszolgatartó lennél, hanem rabszolga? Akkor már nem biztos, hogy olyan jó lenne :)
2016. szept. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%
és ha te lennél a rabszolga és egy perverz meleg vásárolna meg?....
2016. szept. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
22%
Én a migránsokat fogdosnám össze rabszolgának, ez az egész ország gazdaságát rendbetenné
2016. szept. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem, én egy randa hájas öregasszonyt....
2016. szept. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem. nem vennék. még ha idősebb lennék se.


F17

2016. szept. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
34%
Én lány vagyok de én is egy csinos lányt vennék minél fiatalabbat és élvezkednék rajta meg a talpamat nyalatnam vele és rugdosnam meg addig tagitgatnam míg ököllel benyúlok neki és mindent beledugdosnak neki meg arra masztiznák hogy 2 pasival szendvics e dugatom de jo is lenbe
2016. szept. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!