Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak ennyit szeretett volna?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak ennyit szeretett volna? (többi lent)

Figyelt kérdés
Kettesben voltunk baráttommal.Nagyon gyorsan forogtak a dolgok.Meg ujjazot,smároltunk közben és semmmi nyoma seholsem. Ennyit akart?

2016. szept. 10. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Teleportált? :O
2016. szept. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

sztem ne parázd túl, lehet dolga van vagy stb.

jelentkezni fog, ha akar valamit tőled.

2016. szept. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Finom friss volt a puncid?

Vagy 6 óra bulizás es ugyanennyi pisilés után engedted a bugyidba?

2016. szept. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vannak emberek (nők és pasik egyaránt) akik csak adni szeretnek. Ezt élvezik.

Mennyi idős vagy? Lehet, hogy túl fiatal? Te mit szerettél volna?

2016. szept. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tiszta csaj vagyok... en tobbet szerettem.volna..
2016. szept. 10. 16:56
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha előtte soha nem beszéltetek arról, hogy bármi is lehetne köztetek, plusz, dr közben, se utána nem beszéltetek még véletlenül se akkor könnyen lehet, hogy a srác pláne ha elég fiatal, és még semmilyen tapasztalata sincs, valamiért úgy gondolja valamit rosszul csinált, valamit elrontott és most szégyenli magát.

De ezer más oka is lehet. Sajnos az is előfordulhat, hogy csak egy újabb strigula lettél neki.

Ahhoz hogy miért nem tudod megtalálni a dolog után a srácot, icsit jobban kellene ismerni őt. Viszont ha barátok voltatok, akkor az viszont nem tiszta, hogy tud számodra ismeretlen helyen lenni.

Szerintem várj 1-2 hetet. Ha bármiféle érzései voltak is irántad, legyen az baráti vagy több, ha az oka annyi, hogy most nem tudja a kapcsolatotokat hova tenni, 1-2 hét alatt el kell tudnia dönteni és valami módon közölnie is kellene. Ha ennyi idő alatt nem jelentkezik, pláne ha ráadásul tudja is hogy keresed, akkor sajnos ennyi volt.


Viszont azért ne erőlködj azzal, hogy minden nap körözöd, meg érdeklődsz utána, mert ha nem érez irántad semmit a srác, csak saját magad alázod meg vele előtte, és mások előtt is. Abból meg csak te jöhetsz ki sérülten.

2016. szept. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!