Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek normális, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, ha ennyit kívánok?

Figyelt kérdés

Párom mindennap kívánná a szexet. Ő egy aktus alatt elmegy egyszer. Még én egy aktus alatt 5-10x (és ebben az orál nincs is benne). Nekem bőven elég egy héten egyszer, pont kielégítő a fent nevezett okok miatt. Ő meg azt hiszi, hogy már nem kívánom, de ez persze, hogy nem így van. Most egy héten többször csináljuk lehetőségünkhöz mérten. Viszont már a 4. alkalom után már nem esik annyira jól, nem úgy élvezem, ahogy eddig. (kisebb orgazmusok, nehezen lazulok rá, nem nedvesed annyira.) Ti voltatok már így?


25L


2016. aug. 26. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom 😀
2016. aug. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem megbeszélés kérdése, ha 4 az neked már sok, akkor beszéljétek meg a 2-3-at, esetleg ha gondolod a "kimaradt" alkalmakkor meg kényeztesd kicsit. Nem hiszem, hogy nagyon tiltakozna ez ellen. :D
2016. aug. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

párom is képes néha 5-6szor elmenni, amit élvez egy bizonyos fokig, de nem olyan hatalmas ha ilyen sokszor elmegy.

Emiatt én inkább húzom őt, és arra megyünk, hogy legyen neki 1 hatalmas orgazmus sok előjáték és húzás után (néha egyből jön a második is, de ennyi belefér)

A másik előnye, hogy kielégül, de nem annyira, hogy 1 hétig ne kívánná, inkább már másnap is szeretné.


Próbáljátok ki ezt. Vesd fel az ötletet, hogy azt akarod, hogy elhúzzon a csúcsig, de ne engedjen elsülni és együtt sültök el.

2016. aug. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Irigyellek...
2016. aug. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális! Ezen a téren sem vagyunk egyformák. De az élet ettől is izgalmas! Beszéljétek meg!
2016. szept. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!