Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, akik átlagosból...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, akik átlagosból lettetek edzettek! Mennyivel ment jobban a csajozás és hol értetek el sikereket?

Figyelt kérdés

Átlagos alkatú srác vagyok és nincs túl sok szerencsém csajozás terén. Évente összejön 1-2 lány, de többet szeretnék, mert nagy az étvágyam. Viszont úgy vettem észre, hogy általában ha van egy izmosabb srác is képben, akkor ő lesz a nyerő...

Esetleg járt már hasonló cipőben, aki összeszedte magát és felszedett pár kiló izmot? Mennyi idő után jöttek a visszajelzések és a sikerek? Hol próbálkoztatok?



2016. szept. 11. 00:54
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
Én eléggé ki vagyok pattintva 20 centisndákóval, valóban jobban jönnek a nők! Hajrá, menni fog!
2016. szept. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
semennyire, annyi h jobban megnéztek,meg több volt a flört, de odajönni egyik se mert én meg lesz.arom az ilyet :D
2016. szept. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
Izmokkal nem szerzel nőt, sajnálom.
2016. szept. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#1: Köszi a biztatást! :) Akkor nekiállok.


#2: A flörtből már könnyen tudom folytatni a dolgokat és a leszólítással sincs gond.


#3: Anyázol? Komolyan? Kérlek mondd, hogy nem múltál el 18. De igazából már ott is gáz volt az ilyen szint. Azért durva, hogy van, aki még az ilyen szintű válaszra is zöldet nyom. Közölje ezt a saját édesanyjával is.


#4: A többi dologgal nincs gond és a környezetemben szemmel láthatóan egy izmos srácnak sincs gondja.

2016. szept. 11. 01:09
 5/9 anonim ***** válasza:

Számomra úgy tűnik, hogy a legtöbb lánynak/nőnek az izmos pasik jönnek be, viszont nekem nem. Jobb szeretem, ha kisfiús, aranyos, nem erős, és nem izmos.

Viszont te csajozni akarsz, úgyhogy nekiállhatsz edzeni.

2016. szept. 11. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%

Nekem 2 hónap után már fogdosták a karomat, meg mindig kérdezik, te gyúrsz? :D

Szóval észreveszik és igen SZÁMÍT! akárki akármit mond, a sportosabb (egészséges) külsejű férfiak mindig több lánynak tetszenek, mint az átlagosak.


Nyilván nem a koxosokról beszélek, hanem a természetes sportolókról.

2016. szept. 11. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Igen....sok csajnak tetszik az izmos test ...De nem a nagyon szétgyúrt ..a szépen kidólgozott ...megéri edzeni
2016. szept. 11. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Más típusú lányok jönnek... Kerekebb popsival, kisebb aggyal...
2016. szept. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elsősorban magad miatt edzél enis igy voltam vele!
2016. szept. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!