Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jennifer Lawrence vagy Kate...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jennifer Lawrence vagy Kate Upton?

Figyelt kérdés
Melyiket vajaznád meg szívesebben? :)

2016. szept. 12. 10:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Kate u egyértelmű :)

21 f

2016. szept. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Jennifer, mert ő jobban tetszik ^^
2016. szept. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Noren1989 ***** válasza:
Katit.
2016. szept. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Jenni kicsit izgibb.
2016. szept. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
Jennifer Lawrence szép? Kate Upton meg egy egyszerű k*va.
2016. szept. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%

#5

Mégis mi alapkán k***zod le Kate Uptont?

Tán fizettél neki?

Szerintem örülnél te, ha csak a lábnyomába márthatnád a fitymádat. :)

2016. szept. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%
Kinőttem már abból a korból, hogy puszta kinézet alapján dönteni tudjak. Így ránézésre talán Kate Upton érdekesebb karakter. Jenni meg kell a fäszomnak!
2016. szept. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kedves Miquel!


Nem az volt kérdés, hogy melyiket vennéd feleségül...

2016. szept. 13. 13:27
 9/12 anonim ***** válasza:
Olyat ér, hogy nem tudok választani, s akkor mindkettőt egyszerre? :)
2016. szept. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

tegnap 00:20


Nocsak, egy rajongóval van dolgunk :). Hát nem tudom, nekem elég volt látnom ahogy ország-világ szeme láttára k***rválkodik valami reklámfilmben, nekem ez bőven elég, hogy se ne akarjak vele semmiféle kapcsolatot létesíteni és hogy megállapítsam és elmondjam, hogy ilyet normális ember persze csak a pénzért tesz, de akkor meg, ez esetben egy k***va. Attól, hogy nem konkrétan fizetsz neki szexuális szolgáltatásért, nem árulja direkt módon a testét, még lehet az, sőt engem az ilyen kis k**vák, akik vonaglanak ilyen 0 filmekben, meg partykon, rakják magukat, hogy elvidd őket a BMW-ddel és finanszírozd a rózsaszín életüket, azok sokkal aljasabbak és visszatetszőbbek, mint egy egyszerű lány, aki semmihez nem ért különösebben, lusta megaláztatni magát éhbérért a munkahelyén és ezért felrakja magát egy oldalra, hogy nyújt egy szexuális alapú szolgáltatást x összegért. Mert kell neki kenyérre.

2016. szept. 14. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!