Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jennifer Lawrence vagy Kate...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jennifer Lawrence vagy Kate Upton?

Figyelt kérdés
Melyiket vajaznád meg szívesebben? :)

2016. szept. 12. 10:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

S te mi alapján vagy abban olyan biztos, hogy minden úgy van, amit a (szociális) média a képedbe tol?


Nem vagyok én rajongó, csak se te, se én nem vagyok senki, hogy a másikat el- vagy megítéld. Pláne nem ilyen alpári módon.


De bármi is az igazság, a fent feltett kérdésre válaszolva, bármelyiket vagy mindkettőt egyszerre vajaznám. Ennyit kérdezett a kérdező, nem többet. :)


Azzal viszont egyetértek, hogy aki eltartatja magát, az inkább durva, mint aki hirdeti a szolgáltatásait.

2016. szept. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Jennifert vajaznám szívesebben!
2021. dec. 29. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!