Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg sok pasi szexszel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg sok pasi szexszel irányítható? 22/l

Figyelt kérdés

Megjegyezném előre, nem MIND, csak sok, és a kérdésemre általánosságban szeretnék választ kapni. Szóval.


Ha egy pasi jól kivan facsarva szexuális téren, a nő mindent bedob, + még babusgatja is a lelkét, akkor a pasik java úgy táncol, ahogy a nő fütyöl?


2016. aug. 23. 22:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
egy ideig szinte mindenki de sokan utána öntudatra ébrednek de a hülyék azok nem :D
2016. aug. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
60%
Mi van? Miért nem akarsz egy normális kapcsolatot? Nem igazán értem, hogy mi ez a csicskáztató attitűd. Az, hogy teljesítenek-e valamilyen kéréseket, az még nem jelenti azt, hogy mindezt a szexért teszik. Normális kapcsolatban azért teszik mindezt, mert szeretik a párjukat.
2016. aug. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Normális esetben úgy működik a dolog, hogy egyenlő félként kezeli a két fél egymást, manipulációs szándék érzékelésekor pedig következik egy hosszú beszélgetés, második piros zászlónál pedig a külön utak. Ha ez nincs így, legalább az egyik félnek valószínűleg nincs önbizalma, és akkor már egy erős jellemmel is manipulálható, bár megjegyzem, a legtöbb ember, köztük én is mélyen elítéli az ilyen, magukat bábjátékosnak gondoló emberek irányításmániás viselkedését.
2016. aug. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért baj az, hogy élvezi a barátnőjét mind szexuálisan, mind érzelmileg, és azt se tudom, hogy miért kéne ezekkel irányítani az embert. Kicsit furcsa vagy te lány. 23/F
2016. aug. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Általánosságban kérdeztem. Szóval ne kombinálj bele dolgokat, amik nincsenek is ott.
2016. aug. 23. 22:14
 6/17 Noblesse Oblige ***** válasza:

Vannak ilyen faék egyszerűségű férfiak is minden bizonnyal, de...

én már láttam olyan házasságot, ahol a nő a férje fenekét is kinyalta és mégis megcsalták egy igénytelenebb nővel.


Szerintem ennél jóval komplikáltabb a helyzet, és bér tény, hogy jó szexel ideig, óráig meg lehet fogni a férfit, de hosszútávra az kevés lesz.

2016. aug. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
#6 Igen, egyetértek.
2016. aug. 23. 22:16
 8/17 anonim ***** válasza:
Attól függ. Nem feltétlenül kell faék egyszerűségűnek lenni hozzá, elég hozzá, ha valaki szubmisszívebb jellem. De privátban részletesebben írtam róla.
2016. aug. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nalam ez fontos lenne viszont semmiképp sem tudnál vele csicskaztatni...
2016. aug. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 electroman75 ***** válasza:
A hozzád hasonló értelmi szintű férfit biztos tudnád manipulálni. Egy normális gondolkodású már az elején átlátna a szitán és vagy a lábát sem törölné beléd vagy meghúzna egy két alkalommal majd utána elhajtana mint a magzatvizet.
2016. aug. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!