Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Voltatok már együtt részeg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már együtt részeg csajjal?

Figyelt kérdés
Egy szombat esti buliban futottam össze az egyik volt osztálytársammal, aki még régen tetszett is, de kicsit megváltozott a stílusa.Együtt iszogattunk a pultnál, 3 vodkát ittunk.Mondjuk én jobban bírom a piát,de neki már kapa volt.Elkezdett tapizni és magával ragadott a wc-be.Aztán letérdelt és a többit már tudjátok.Fantasztikus érzés volt.Én meg is lepődtem rajta,mikor utoljára láttam kis visszahúzódó,szerény csaj volt.Hát az biztos hogy nem volt kezdő a témában.

2016. szept. 13. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezetten talaj részeg csajjal még nem. Picit ittas, becsípett csajjal igen. Amúgy kedves egészségedre, jó lehetett. 26/F :)
2016. szept. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
imadom pias csajjal
2016. szept. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
En voltam mar igy ferfival. De persze nem ismeretlennel. Allitolag vadabb vagyok.
2016. szept. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Vodkára spermát ? Nem lehetett jó ízhatás.
2016. szept. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!