Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan enyhithető a fájdalom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan enyhithető a fájdalom kutyapózban?

Figyelt kérdés

Párom méretei 19-20centi körül vannak. Én nagyon szeretném kutyapózban csinálni, de egyszerűen fáj. Úgy ott a hasamnál, vagy nem is tudom, néha szúrós, néha tompa fájdalom.

Lehet, h az utóbbi időben már az is előfordult, h előre féltem, h majd fájni fog, mert szoktunk néha próbálkozni, de ilyen 2perc után szólok neki, hogy kellemetlen, fáj és csere van.


Ti hogyan szoktatok ellazulni? Lehet elkellene kezdenem jógázni vagy nem tudom.


22/L

ő pedig 25/F


2016. szept. 13. 19:53
1 2
 11/12 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
Igen az lenne a megoldas, h ne tövig. De ahogy látom nem sok közötök van az anatómiához.
2016. szept. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ahh na én egyszer szívesen kipróbálnám kutyában egy nagyfarkú pasival..
2016. szept. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!