Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baratsag extrakkal vagy tobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratsag extrakkal vagy tobb annal?

Figyelt kérdés

Harom honapig voltam egyutt a baratommal, majd szakitottam mert kisse depresszios voltam es voltak gondok az eletemben, ugy ereztem, hogy nem szeretem mar.

Korulbelul egy honapja ujra talalkozgatunk, ugymond egy baratsag extrakkal modon. Mikor vele vagyok teljesen olyan mint amikor egyutt voltunk. Megkert, hogy ne szexeljunk massal csak egymassal. Voltam a csaladjanal grillpatyn ott is teljesen olyan volt mint regebben. Amikor facebookon beszelgetunk kedveskedik stb. Mikor szakitottam vele 3 honapja utana kisse osszetort, drogok stb.


Ugyanakkor most nem erzem ugy, hogy ujra akarna kezdeni de teljesen ugy viselkedik mindenki elott velem mintha egyutt lennenk. Mit gondoltok mi jarhat a fejeben vagy mit erezhet?



2016. szept. 13. 23:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
van, hogy jobb nem elnevezni egy helyzetet. az elnevezéssel skatulyázunk, elvárásokat támasztunk, megfelelési kényszert teremtünk, terheljük egymást és a helyzetet, ahelyett, hogy csak élveznénk, ami jó. talán nektek is ennyit kéne. élvezni a szexet, élvezni a barátságot, az együtt töltött időt. szervezzetek olyan programokat, amiket élveztek, éljetek boldog életet és nem mindegy, hogy ezt közben hogyan hívják? barátság extrákkal, kísérlet, járás, szerelem, jegyesség, házasság, rabság? egyik sem az elnevezéstől lesz jobb, vagy rosszabb, hanem attól, ahogyan megélitek és amit kihoztok belőle és egymásból...
2016. szept. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
#1 de így, hogy lesz házasság és gyerekek?
2016. szept. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
csak kaotikusnak erzem a helyzetet. Talan felek is egy kicsit mert bizonytalan igy ez az egesz.
2016. szept. 14. 00:27
 4/16 anonim ***** válasza:
#3 pedig igazából mindig bizonytalan. ahogy az is, hogy akár holnap kinyiffanhatsz.
2016. szept. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok, de házasság párti nem. a házasság elvben nagyon szép dolog, de a gyakorlatban (nagyon sokszor - lásd válási statisztikák) csak külsőség és önámítás. egy kapcsolat a szeretettől, egyetértéstől, törődéstől és kommunikációtól lesz jó. szerintem jeggyűrűtől, névfelvételtől, drága lagzitól és az esküvő többi velejárójától legfeljebb csak drága lesz, tartósabb nem. ha a kapcsolat működik, akkor mindegy, hogy van-e házasság, vagy nincs. ha nem működik, akkor meg azért mindegy, hogy van-e házasság, mert ha megromlik a kapcsolat, akkor vagy csak egymás idegeire mennek a felek, vagy válás lesz a vége.


hogy gyerek hogy lesz, azt meg majd a szüleid elmesélik (tudod, az a mese, ami a mehecskékkel és a gólyával kezdődik ,-)), de a gyerek születésének sincs semmi köze ahhoz, hogy a kapcsolatot minek hívják. vannak, akik egyszerűen nem tudnak mit kezdeni a kapcsolat gondolatával. megijednek, ha szoba kerül, hogy most járunk? vagy elhangzik a bűvös szeretlek szó. viszont amúgy élvezi és boldog egy kapcsolatban, csak ne legyen kimondva, hogy ez egy kapcsolat. ezért mondom, hogy nem beszélni kell róla, hogy mi ez, hanem megélni és élvezni.

2016. szept. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
ez igaz csak nem akarom, hogy kihasznaljanak...
2016. szept. 14. 00:32
 7/16 anonim ***** válasza:
Normális hozzászólást akartam írni, de ez az utolsó hozzászólásod, hogy nem akarod hogy kihasználjanak kiverte a biztosítékot... Tipikus h*lye p*tsa felfogás. Mivel használ ki? Azért dugsz vele mert te is élvezed nem? De... akkor ne nyomd már ezt a hülye dumát. Játszod itt az áldozatot mintha nem önszántadból mentél volna bele az egészbe... Onnantól, hogy nem szexeltek mással az már több mint barátság extrákkal mivel annak az a lényege, hogy nincs kötöttség csak néha összejártok. Aztán annak cimkézitek aminek akarjátok. 26/F
2016. szept. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2016. szept. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nincs is annal jobb mint mikor ket lelkileg teljesen roncs szerencsetlen egymas eletet neheziti ahelyett, hogy probalnanak normalis eletet elni...
2016. szept. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Sztem nem csak baràtként tekint ràd!Mikor szakitottam a pàrommal de kb pàrnap utàn ujra beszélgetni kezdtünk azt àtjött hozzàm és megbeszéltük hogy megpróbàljuk mégegyszer és rokonaim főzésén ő sem ugy viselkedett mintha csak a baràtja lennék és csak szexelni jàrunk össze!Csak mi nem ugy mondtjuk hogy nem szexelünk màssokkal ami természetes !Ha igy viselkedik akkor nyilvàn ő akar egy esêlyt csak nem meri kimondani hogy jàrjatok stb mivel te szakitottàl vele!
2016. nov. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!