Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, lányok! Köztetek is van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Köztetek is van olyan, akinek egyszerűen nem megy a szexkapcsolat/ barátság extrákkal dolog?

Figyelt kérdés

Valahogyan nekem ez nem megy. Kicsit mindig beleszeretek a partnerekbe vagy valahogyan többet várok. Bár csak 2 ilyen volt, de mindkettő hamar véget ért, (igaz főleg költözések miatt) de mégis eléggé megviselnek. Tudom az agyammal mikor belemegyek, hogy ez semmi és véget fog érni rövid időn belül, de aztán mégis fájdalmas a vége. Azt is tudom, hogy kb. hülyeség belemenni, de mégsem hallgatok a józan észre...Míg a pasik csak továbblendülnek. Nyilván nekik több nőjük is volt mellettem és máshogy gondolkodnak erről, de mégis furcsa.

Szóval csak én vagyok így vele és valgyok ilyen szerencsétlen? Főleg a nők, nem esnek ebbe a hibába?

Tudom keressek komoly kapcsolatot, de még ez sem jön össze soha rendesen, nem egy olyan...

24/L



2016. júl. 27. 13:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Velem is így szokott lenni... Bár én ezt nem szerelemnek hívnám, inkább ragaszkodásnak. L
2016. júl. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

nálam pl a szex is csak kapcsolatban megy...

amikor nem volt senkim, volt egy lány akit meztelenül masszíroztam meg (csak ő volt az), tudtam mit akar...a testem kívánta, szóval állt aminek állnia kellett, DE fejben jéghideg voltam, nem éreztem azt, mint a barátnőmnél azt a "fu de megdugnám érzést"...


23F

2016. júl. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igen, én sem szó szerint szeretek beléjük, de mégsem vagyok semleges. Valahogyan ragaszkodom/kötődök én is!
2016. júl. 27. 13:27
 4/15 anonim ***** válasza:

Én szexrandiból szoktam szexkapcsolatot kialakítani. Ha meg szimpatikusok vagyunk egymának, rendes kapcsolatot. :)


23/F

2016. júl. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
Nem, ezzel én is ugyanígy vagyok pasi létemre. Én nem tudok úgy szexuális kapcsolatot létesíteni senkivel, h ne éreznék valamit iránta, nem feltétlen szerelem, dr minimális érzéseknek lennie kell. Viszont én olyan defektes vagyok, h ezek az érzelmek minden egyes szeretkezés után mélyülnek. A vége az lesz, h totál beleszeretek a partnerbe, aztán meg jó nagyot koppanok... :-( Ami nem megy, azt nem kell erőltetni, maradok a komoly kapcsolatnál, hátha egyszer végre már össze jönne egy olyan is. (volt már, csak 4 éve nincs semmi.."csak" egy viszonzatlan szerelem)
2016. júl. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Általában jól kezelem az ilyesmit, de volt már rá példa, hogy kezdtem többet érezni. Persze a vége nem happy end lett, és fájt és szenvedtem.

25/N

2016. júl. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy az a baj, hogy úgy mész bele egy ilyen kapcsolatban, hogy amúgy a fickóval többet is eltudnál képzelni?

Teszem azt, úgy gondolod, hogy ő barátnak is jó lenne de ő téged nem akar úgy, nosza akkor elég lesz a szexkapcsolat is.

És ez a fajta gondolkodás ad neked, tudat alatt, egy fals képzetet, ami azt mondatja veled, hogy nyugodtan kialakulhatnak érzelmek?

Vagy alapból így állsz hozzá, hogy csak szex, de ennek ellenére mindig tovább fejlődik az érzelmi oldala?

2016. júl. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%
Nekem volt egy 1,5 éves az szexkapcsolatom de nem szerettem bele.Ám lehet ez lány függő.Ha bele szeretnék sem lenne gond,mert akkor is csak szex,max érzelmekkel.ennyi!!!!!
2016. júl. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
De valószínűleg alapból is rosszul állok hozzá, mert pislakol a remény, hogy sose tudni, lehet egy pár leszünk. Mert magamból indulok ki.
2016. júl. 27. 13:41
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Én úgy gondolom egy érzelemdús szexkapcsolat megmutatja mivel vagy többre képes,és érdemes,mint amint nap mint nap kapsz,mikor rosszul választassz!!!!!!!!!!!!!!! Hisz 1 szexkapcsolatban nincsenek elvárások,nincs szemrehányás, s napi gondok.Egyszerűen szexelni,el lazulni,élvezni jártok össze. Nem kell semmit tenned a szexért,nincs egó,és jobb esetben el tudtok közbe hülyülni is.
2016. júl. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!