Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mit gondoltok erről?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Van itt olyan lány aki tényleg megveti (ha emberileg nem helyes) akkor is a 15 centi alatti méretet? akinek tényleg nem elég ez a méret mert mondjuk tegyük fel a nagy farokhoz van hozzászokva vagy esetleg nem kívánja meg úgy mert nem hosszú..stb? most nem azokra vagyok kíváncsi akiknek elég ez a méret meg aki azt mondja hogy nem a méret számít. Most a másik oldalra vagyok kíváncsi. Szeretnék velük beszélgetni. :) Kort is írjatok.

2016. szept. 13. 23:57
 1/2 anonim ***** válasza:
44%
Nem vetem meg, mert ez adottság, erről nem tehet egyetlen pasi sem, hogy mekkora neki. Viszont 18 cm alatt nekem egyszerűen nem stimuláló az aktus, szóval az ennél kisebb mérettel rendelkező pasikkal sajnos nem passzolok össze, kivéve, ha X6-osa van. :) 21/L
2016. szept. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az előző pasimnak 13 cm volt, jó volt, mert nem tudtam, hogy lehet jobb is :D aztán jött egy új pasi nagyobb méretekkel, és rájöttem, hogy hűűűű, azért igenis számít a méret!
2016. szept. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!