Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm nem tud elmenni sem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nem tud elmenni sem az ujjazástól sem a nyalástól, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Előjátékközben szoktam ujjazni és kinyalni néha 30 perc vagy 1 órán át a 2 t felváltva és egyszerre is. Mindent úgy csinálok ahogy kell közben kérdezem mindig, hogy lenne jobb neki és azt mondja, hogy ettől jobb nem lehet. Mind 2 t nagyon élvezi, de nem lesz orgazmusa egyiktől sem, a technikákat mindenfélét kipróbáltam és egyszer sem sikerült, pedig nem sajnálom rá az időt soha... Viszont szex közben néha 5 perc max 10 és meg is van, viszont többször nem tud elélvezni, akkor sem, ha 1 óráig húzom. Ezek a dolgok mennyire normálisak ? Lányok van valaki aki még közületek így van / volt ezzel ? Fiút ti mit tanácsoltok ?
2016. szept. 14. 00:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A fiúk mit tanácsolnak? :D


A fiúk megunják és mindenki csináljon amit akar, ami nem is csoda ki bír a másik kedvére tenni rendszeresen órákon át.


Nekem egy vibrátor bevonása segített és/vagy a ritkább együttlét, hogy felgyűljenek a "szexuális energiák".

2016. szept. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Egyébként 19/F
2016. szept. 14. 01:11
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez energiával itt nincsenek gondok :D
2016. szept. 14. 01:12
 4/11 anonim ***** válasza:

Honnan tudod hogy mindent úgy csinálsz ahogy kell?

Csak nem csinálsz mindent úgy, ahogy kell, mert a lánynak nincs orgazmusa.

2016. szept. 14. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán megkérdezted, a barátnődet hogy lenne neki jó? Mert lehet hogy pont nem úgy jó neki ahogy éppen csinálod.. Lehet hogy túl gyors vagy és neki több idő kell hozzá.. Beszélj vele. 22 L
2016. szept. 14. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

# 5


"közben kérdezem mindig, hogy lenne jobb neki"

2016. szept. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kisebb lottonyeremenyt ra mernek tenni, hogy az a szexkozbeni 5 percee jelentkezo orgazmus sem letezik, csak kellemetlenul erzi magat szerencsetlen hogy egy orat erolkodtel es semmi nem tortent, meg valoszinuleg fogalma sincs rola mit kellene erezni, hogyan kellene jatszania a huvelyizmaival ahhoz hogy tortenjen is valami. Elobb ezt kene megtanulnia egyedul.
2016. szept. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

szerintem semmi ...


max még túl fiatal és gyakorlatlan

masztizzon sokat és tanulja meg a saját testét ha megy akkor megmutatja neked is mi a pálya


am meg én is leginkább szex közben tudok elélvezni igaz nem 5 perc alatt :)

a nyalást és a ujjazást nem szeretem, valahogy nem az igazi számomra

és ha elélveztem akkor már nem kívánom tovább rosszul esik ha folytatja a pasi

2016. szept. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem is először aktus közben volt orgazmusom, és utána még hosszú ideig. Nyalás+ujjazás kombitól kb. a párkapcsolat harmadik évében sikerült először elmennem (ettől függetlenül még élveztem korábban is). Utána már többször is sikerült, mostanra már elkég rendszeresen. De többnyire úgy, hogy én is rásegítek (csípőmozgással önkéntelenül) arra, amit a párom csinál.

Én azt tanácsolnám, hogy ne törődj azzal, hogy éppen elmegy-e a barátnőd vagy sem, ha élvezi, amit csinálsz. Lehet, hogy annyira szeretnél neki orgazmust okozni, hőgy ő agyban rágörcsöl erre az igyekezetedre, és pont emiatt nem sikerül. Amikor nekem először sikerült - előtte többször voltam már orgazmusközeli állapotban, de ha csak rágondoltam, hogy "talán most", már el is szállt az érzés - szóval amikor nekem először összejött, abszolút nem törődtem azzal, hogy elmegyek-e vagy sem, csak éppen nagyon élveztem a történéseket. :)

2016. szept. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Azt, hogy nyalástól és ujjazástól nem megy el az ő is mondja szóval közben kérdezem, hogy jó neki és, hogy el tudna e így élvezni és azt mondja, hogy nem tud egyiktől se, azt mondja jól csinálom élvezi nagyon, de egyszerűen nem tud. Szex közben pedig nem hiszem, hogy megjátszaná sokszor kezdeményez és mindig mondja mikor megy el és teljesen független tőlem, szóval nem azt nézi, hogy én kész kész legyek és na akkor vége.
2016. szept. 14. 11:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!