Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha ilyen könnyen kielégül az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ilyen könnyen kielégül az ujjazástól, akkor szexnél is hasonlóra számíthatok?

Figyelt kérdés
Barátnőmet már megujjaztam párszor és mindig 5-10 percen belül elélvezett. Akkor valószínű, hogy szexnél is ilyen könnyű lesz kielégíteni? Kérdeztem tőle, de annyit mondott, változó. Bár inkább úgy vettem észre kellemetlennek gondolja a témát. Ha egy ujjamtól ilyen könnyen elmegy akkor pozitivan állhatok a szexhez?
2016. aug. 15. 03:09
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Csak ha jó helyen ingerli a farkad a hüvely falat akkor igen hasonlóra számíthatsz ;)
2016. aug. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez neked könnyű? Sorozatélvezős csajomat 15mp alatt ki tudtam elégíteni. Egy kis szünet, és megint 15mp.
2016. aug. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogyne, 5 perc alatt elelvez az ujjazastol :'D. A lany csak meg akar felelni (azert is felos beszelni rola, mert fogalma sincs mit kene mondania), es igen szex kozben is szamithatsz ilyen es ehhez hasonlo megjatszott orgazmusokra.
2016. aug. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem érződik az, mikor játsza meg és mikor nem.
2016. aug. 15. 15:16
 5/5 anonim ***** válasza:
ha ugyanazon a ponton sikerül majd felizgatni a farkaddal is, akkor persze :))
2016. szept. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!