Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti hogyan/hol szoktato...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogyan/hol szoktatok ismerkedni, ha szeretnétek egy fiúval lefeküdni?

Figyelt kérdés

2016. szept. 14. 18:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Iskolában/Munkahelyen. Boltban. Az utcán. A buszon. A ruhaboltban. Plázában.

BÁRHOL, ahol pinával rendelkező emberi lények mászkálnak.


"de,a lényegre térnek"

A részeg diszkóban biztos. De ha elkezdesz dumálni mondjuk egy csajjal az egyetemi aulában, akivel tetszetek egymásnak, biztos nem fog 5 percen belül fogdosni téged vagy a dugásra terelni a szót.

2016. szept. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Nem igazán láttam még olyat,hogy egy csaj embereket szólítgat le utcán meg "bárhol",de biztos.

Ha van valakinek értelmes tippje,akkor ne tartsa magában.Az eddigiek szánalmasak voltak. :)

2016. szept. 14. 20:23
 13/19 anonim ***** válasza:
Tinder
2016. szept. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

12.

Akkor eddig teljesen félre értettük egymást...


Egy nő sosem fog férfiaknál kezdeményezni, akármennyire is baszhatnékja van! Akkor is arra vár hogy a férfiak menjenek oda hozzá, csak maximum akkor már könnyebben adja magát.


Nagyon rosszul csinálsz valamit, ha bármilyen módon is arra vágysz/vársz az életedben, hogy majd a kívánós nők másznak rád. Egy nő akármennyire is kívánós, akkor is neked kell őt felszedned férfiként.

2016. szept. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Na, eddig teljesen félreértettelek. Azt hittem, azt kérdezed, hogy a lányok, például én, hogyan/hol szoktunk ismerkedni.
2016. szept. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Ezt rosszul látod,le vagy maradva.Nyilván tenni kell érte,de nem sokat.Engem csak az érdekel,hogy hol vannak erre jó helyek,környékek.Pl. nem fog senki csak úgy neked rontani,ha kicsit sem ismer.Viszont jó lenne lerövidíteni a dolgokat,felesleges rabolni egymás idejét.Sokkal jobb lenne,ha mindenki gyorsabban ismerkedhetne,céltudatosabban,lényegretörőbben,pár nap alatt.Sokszor az a tapasztalatom,hogy azért nincs kontakt,mert nem nyit senki,nincs erre alkalmas közeg többnyire.Viszont van aki meg egész jól megtalálja ezt.Az ilyen netes dolgoknál szinte csak rib.ncok vagy nagyon randa nők vannak.Hozzám pl. jött oda csaj parkban,mikor kint deszkáztak,vagy munka után a parton.Ezek teljesen random helyek voltak,random szitukkal.Nem hiszem el,hogy csak ilyen random esetek vannak,szóval csak vannak jó helyek erre az esetre is. :)

Nyilván közösségben a legjobb,de azok meg be vannak limitálva.Várom a tippeket a legjobb helyekre! :D

2016. szept. 14. 22:14
 17/19 A kérdező kommentje:

15-Nem értettél félre!Ez érdekel.Hol szoktatok kötetlenebbek lenni,ismerkedni és stb.? :)

Eddig az volt,hogy mindenki megy begubbadva a telefonjába,vagy siet vagy zaj van,vagy stb..

Ha meg van erre alkalmas hely,ott meg az van,hogy zárkózottság lvl 9999...

Vagy ha nem,akkor meg lehet nyújtani hónapokra.Nem az érdekel,hogy ki hogy dug vagy én dugjam meg és cső,hanem az ember személyisége,gyorsan,pikk-pakk. :D

Persze jó lenne,ha hamarabb lenne belőle szex,de nem ez a fontos,hanem,hogy legyen olyan,aki hamar nyitott tud lenni és nem ribi,normális csaj. :)

2016. szept. 14. 22:26
 18/19 A kérdező kommentje:

De tételezzük fel,hogy szextárs kereső...mondjuk én ott nem igazán láttam olyat,aki válaszolt is volna.Szóval ezt sem mondanám túl jónak mondani.Plusz csak negatívat tudok mondani az ottaniakról.Talán annak jó ez,akinek van valami extra igénye is. :D

És most tekintsünk el az extra alatt a beteg állatoktól! XD

2016. szept. 14. 22:36
 19/19 anonim ***** válasza:
Tinderen
2016. szept. 15. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!