Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nőknek mekkora része lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek mekkora része lehet olyan, hogy a kisebb méretű pénisszel (15-16cm alatti) jobban élvezi a szexet, mint a nagyobbal? Ha egyáltalán van ilyen.

Figyelt kérdés
Itt kifejezetten azokra gondolok akiknek volt már dolga kisebbel és nagyobbal is. És hogy melyik mekkora volt? És milyen volt vele a szex?

2016. szept. 14. 19:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
A 15-16cm átlag méret. A kicsi a 12-13cm.
2016. szept. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Igazából nem mérőszalaggal mentem az ágyban de a 13-16 cm-ig és 3 cm vastag pénisz kellemes élvezhető de voltam már 13 cm alatti mérettel rendelkező pasival azt is élveztem. A méreteket a srácok mondták ;) Exemnek elmondása szerint 18-20 cm körül volt és kb 4-5 cm széles. Tényleg nagy és vastag volt neki.. De vele sose volt jó a szex.. Akármit ki próbáltunk mindig fájt.. 22 L
2016. szept. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%
Az igaz hogy nem voltam nagyobbal, de a kb 13 hosszú és kb 3-4cm átmérőjű is feszít és kitölt, szóval kétlem hogy jobban élvezném nagyobbal:D
2016. szept. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
30%
Nincs ilyen nő, pszichológiai okokból. A nők fejében ilyenkor az van, hogy "kicsi a farka, akkor biztos nem lesz olyan jó". Ezt úgy magukba szuggerálják, hogy a végén pont emiatt tényleg nem lesz olyan jó.
2016. szept. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

1# a világ átlag 12-13cm amúgy és az európai 14-15cm de azért is írtam hogy kisebb (15-16cm alatti)

2016. szept. 14. 19:54
 6/14 A kérdező kommentje:
4# én már olvastam itt is olyat, hogy a lány írta hogy ő a 20cm körüliekhez volt hozzá szokva aztán volt egy sráccal akinek 10-12cm volt és vele volt neki a legjobb
2016. szept. 14. 19:58
 7/14 anonim ***** válasza:

A magyar átlag Európa első, és asszem világ második (?).

A maga 16,5 cm-jével. Szóval legyünk büszkék.

2016. szept. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem nem számít és szerintem feleslegesen aggódsz emiatt. Aki szeret az úgy fog elfogadni, ahogy vagy :)

21/L

2016. szept. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Janoka2 válasza:

Nos a hűvvelyből csak kb 10% tud elélvezni, egyszerűen kitölti a nagy méret és ez Őt (a birtoklási vágy és az alázat) örömmel tölti el. Ha már eléggé ismered a páród, akkor vegyetek egy jó szilikon vibrátort és helyezd el vagy a vessző mellő, vagy a másik helyre :) Nem fogja azt mondani a mutató ujjadra, hogy vékony. A hímtag meg egyenesen óriássá nő ilyenkor.

Amugy a vibri helyett egy egyszerű pumpálható analballon is jó, ami popsiba rakva és felpumpálva összeszorítja a hüvelyt. A latex ballonok szilikonos sikosítót kérnek.....Hajrá....

2016. szept. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha a nőnek nem a pénisz kell önmagában, hanem a férfi, a partner, akkor mindenképpen élvezi a szexet, még akkor is, ha a "férfi" valójában egy leszbikus nő, aki csak kézujjakkal rendelkezik.
2016. szept. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!