Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, van itt olyan, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, van itt olyan, aki egyedül tanulta meg a G pontos orgazmust?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet ezt elérni? A G pontomat megtaláltam, a vizelési ingert pillanatok alatt eljutok, de onnan semmi. Innen még messze van? Nagyon befeszülök attól, hogy bepisilek. Próbáltam már zuhany alatt is,de ott se jó.

Vibrátor segíthet?

Valami jó kis tipp, vagy módszer esetleg?


Nem kérek priviket köszönöm!



2016. szept. 15. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
Még G folt megléte is vitatott, senki nem tud semmi biztosat :)
2016. szept. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne feszült be. Engedd el nyugodtan. Ha gondolod akkor teríts magad alá valamit.. Nyugi az nem pisi lesz csak az érzés olyan mintha.. 22 L
2016. szept. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Ne feszült be **
2016. szept. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Csináld egy törülközőn, egy G pontos vibrátor biztosan segít,használtad már a zuhanyrózsa fejet?
2016. szept. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

En megtalaltam mar 12 eves korom korulm ott van ahol a legjobb

A hasi oldalon.

2016. szept. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Próbálom elengedni, de tényleg nagyon erős az inger. Megszűnik idővel , vagy az már az előjele?


A zuhanyrózsa az csiklót izgat szerintem, azt nem tudom bedugni :)

2016. szept. 15. 16:07
 7/8 anonim ***** válasza:

Vibri(Pláne ha direkt g pontos )sokat segíthet. De akár egy eszköz is, pl vastagabb fogkefe nyele 😃.

Akár egy törülközőt magad alá terítve, akár a kadban kényelemesen elfeküdve, lábad a peremen túlra logatva 😃 és ha közben vízzel a csiklód izgatod akkor ha esetleg mégse jönne össze a g pontos a csiklós biztos kellemes lesz 😉😎

2016. szept. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lazits! Ha már az inger megvan, akkor a célegyenesben vagy! Engedd el magad, ne foglalkozz a pisivel! Ugyse jön. Engem a barátnőm segített át a holtponton, és csodás volt! Egy új világ nyilik meg előtted!
2016. szept. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!