Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az szánalmas hogyha egy 40-es...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az szánalmas hogyha egy 40-es nő azért, hogy visszaszerezze önbizalmát megcsináltatja melleit?

Figyelt kérdés
2016. szept. 16. 16:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Miért olyan rosszak a melleid? :o
2016. szept. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Eléggé a szilikon mell amúgy is ronda..
2016. szept. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Az, hogy megcsináltatja a melleit nem mindig jelenti a szilikont, lehet egyszerűen csak a formájával nem elégedett vagy a bimbóval, vagy épp nagynak tartja...
2016. szept. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem szánalmas.Szerintem így is, úgy is szexik a 40-es nők :-)
2016. szept. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
35%
Inkább felesleges.Kinek akarsz tetszeni,magadnak? A pasik inkább az eredetit szeretik,még ha az nem is annyira tökéletes.
2016. szept. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nem szánalmas.. Az lenne a szánalmas ha minden jött ment férfival meg dugatnád magad és azt hinnéd hogy ettől vissza térne az önbizalmad... Fontos hogy jó érezd magadat a bőrödben. Szóval nem szánalmas. Sok sikert. 22 L
2016. szept. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Nem szánalmas. :) Bár kíváncsi lennék mennyire látod reálisan magad..
2016. szept. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem az. Fóleg ha nem az a célja hogy a nagyságtól kapja vissza az önbizalmát, hanem a formájától, ami akár szilikon nélkül, vagy minimális felhasználásával is elérhető
2016. szept. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

dehogyis! sőt ehhez is kell bátorság! és nem minden pasi utálja a szilikont!

a túlzásba vitt és természet ellenes formájút igencsak, azzal nem volt még dolgom, de inkább legyen szép és szilikonos, mint .....

tapasztalatból mondom!

2016. szept. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nemhogy szánalmas, de teljesen normális kellene, hogy legyen. Egy 40-es nő előtt még van 15-20 év szexuàlis élet (minimum...), miért legyen frusztrált ennyi időn keresztül csak azért mert megszült és szoptatott pár gyereket? Teljesen normális, hogy a nők szoptatás után megcsináltatják a mellüket.
2016. szept. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!