Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mit szólnátok ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit szólnátok ha dobnátok egy pasit, az meg öngyilkos lenne miattatok?

Figyelt kérdés
csak kiváncsiságból kérdezem, megbánnátok hogy dobtátok vagy lecarnátok? F

2015. okt. 17. 15:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Ugorj nyugodtan, de azért szólj, mikor és hol, hátha fel tudom venni videóra.
2015. okt. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nem rólam van szó csak kiváncsiságbol kérdeztem, egy nincs is barátnöm, kettö sose lennék öngyilkos egy nö miatt, nem értek ti annyit:D
2015. okt. 17. 15:15
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha neadj Isten ilyen helyzetbe kerülnék, nos nem szrnám le, de meg se bánnám.


Megbánás. Tegyük fel, hogy egy sokáig jól működő harmonikus kapcsolat volt. Ha tehát dobom, annak nyilván valami súlyos oka lenne, ami esetleg az én életemet rossz irányba vinné, hátráltatná, vagy rossz lenne. Tehát ha mondjuk a srác érzelmileg zsarolna azzal, ha elhagyom öngyilkos lesz, akkor is elhagynám, ezért pláne. Mert én nem szenvednék egy rossz kapcsolatban csak azért, mert a másik ezzel fenyegetőzik. Nem bánnám meg hogy elhagytam, még akkor sem ha öngyilkos lenne. Ha mondjuk ez nem állna fent, mármint az érzelmi zsarolás, akkor sem lenne lelkiismeret furdalásom. Biztos szomorú lennék, de nem kattognék rajta.


Mégpedig azért, mert tőlem független az, hogy valaki az életének véget akar-e vetni avagy sem. Az az ő szuverén döntése. Ha valaki egy vélt vagy akár valós érzelmi sérelem okán eldobja magától az életét, az egyszerűen ostoba. Mert az élet maga, többet ér egy párkapcsolatnál.


Lehet hogy ez most csúnyán lett megfogalmazva, de ez a véleményem.

2015. okt. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
#2: teljesen igazad van amúgy.
2015. okt. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Sunshinedoll ***** válasza:
92%
Nálam az érzelmi zsarolás rohadtul nem működik. Ha normálisan szakítok valakivel, és ő emiatt lesz öngyilkos, hát jó, biztos sajnálom, és gyászolnám, mint egy közeli ismerős halálát, mert ha már dobtam, előtte csak jártunk vagy valami, és nyilván közel állt hozzám valamilyen szinten, de hogy egy csepp bűntudat se lenne bennem, az is biztos. Nem vagyok felelős senkinek az instabil érzelmi világáért, és nem vagyok hajlandó magam okolni azért, mert egy felnőtt ember nem bírt megbirkózni az elutasítással.
2015. okt. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%
#5: kiemelte: akivel szakítottak, az onnantól kezdve nem a párja, nem a társa, és asszem ez kulcsfontosságú a döntésben, véleményben.
2015. okt. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ez érzelmi zsarolás.
2015. okt. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Tudatosítanám magamban hogy ez az ő gyengesége és nem az én hibám. Innentől nem igazán érdekelne.
2015. okt. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Sunshinedoll ***** válasza:
#6 tisztában vagyok vele, hogy nem a társa, de ettől függetlenül van közös múlt, tehát tök érthető, ha szomorú emiatt az illető. Mint azt kifejtettem.
2015. okt. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem annó volt egy nagyon labilis barátnőm, aki egyszer ezt említette. Akkor ezt ő teljesen komolyan gondolta. Mivel fiatal voltam és nem gondoltam annyira komolyan a kapcsolatot (több okból kifolyólag) attól a pillanattól kezdve biztos voltam benn, hogy le kell zárnom kettőnk ügyét. A kezdeti félelemtől kb. egy hónap alatt jutottam el odáig, hogy az sem érdekelt már, ha megteszi. Ez persze rengeteg beszélgetéssel, közös örlődéssel, szenvedéssel járt. Senkinek nem kívánom, hogy ezt valaha átélje. Életem egyik legrosszabb időszaka volt. Azt a nőt vagy férfit, aki hasonlót mond, vagy mondana pusztán taktikázásból, biztosan felképelném.
2015. okt. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!