Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetséges hogy 3-4 órán át...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy 3-4 órán át merevedésem lehet, még aktus elött és el élvezés után?

Figyelt kérdés

Hello.

18 éves fiú vagyok és mostanában vesztettem el a szüzességemet kb 1 hónapja, azóta minden héten 6-7 szer fekszem le barátnőmmel.De még is meg esik néha hogy előbb elmegyek(ha erre van valami tipp akkor szivesen fogadom) aktus elött ami azért számomra kinos.És minden aktusnál 34 sőt volt hogy 5 órán keresztül merev jo néha kokad de mindig amint át ölelem vagy hozzám bujik vagy még akkor is ha csókot add (ezt mind ágyban) és még utcán is ami szint ugy kinos tudd lenni)egyből merev lesz.Szóval a kérdésem ez mennyire normális és lehet vagy kell ezz ellen tenni valamit?



2016. szept. 17. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Idővel enyhülni fog. Sajnos.
2016. szept. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Ha áll a farkad miért számít,hogy közben hányszor élvezel el?

A lényeg,hogy élvezés után is merev marad,így lehet folytatni.

2016. szept. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Teljesen normális ez.Nekem is áll egyfolytában.Nem tudsz de nem is kell tenni ellene.Nekem az bejött hogy többször magamhoz nyúlok,ezzel kicsit csillapítani tudom.

Az pedig hogy hamar elélvezel,szintén korrigálható azzal hogy többször maszturbálsz,egyébként meg előjáték közben intézd az elsőt,aztán hamar harcra kész leszel és mehet az aktus.Ne érezd ezt kínosnak,egyáltalán nem az!

2016. szept. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

KÖszönöm a válaszokat

Kicsit kinos mert mindig saját magát hibáztatja hogy rosszul nézzki vagy nem kivánom pedig erröl szó sincs.

2 válaszolonak ugy értettem hogy aktus elött,hamarabb elmegyek.

2016. szept. 17. 19:16
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

Basszus!

Ma már tényleg nem tanítanak helyesírást az iskolában? :O

2016. szept. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Örülj neki hogy áll
2017. febr. 15. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!