Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez lehet szakító ok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehet szakító ok?

Figyelt kérdés

Barátnőm a szexualitás terén elég konzervatív. Nem szeret új pózokat kipróbálni, mindig csak az a 2-3-4 váltakozik. Én sokkal több szexre vágyom mint amit tőle kapok. Ő megelégedne heti 1 aktussal, míg én napi 3-ra is képes volnék. Az olyan dolgok, hogy szájba-,arcra-,testre élvezés szó sem lehet, mert nem engedi, és ki is jelentette hogy sohasem fogja. Fogamzásgátlót szed, így oda szoktam, de mindig panaszkodik amiatt is, hogy folyik utána benne. Fiatal vagyok, és nem szeretnék úgy megöregedni, hogy nem teljesültek be a szexuális vágyaim. Boldogtalannak érzem magam ez miatt.


Minden válaszra kiváncsi vagyok, jöhet bármi, csak trollok ne.



20F



2015. máj. 21. 12:52
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
14%

Az én csajom is igy kezdte az elején ....kb egy éve

De ha rendesen ellened a száját persze odafigyeléssel es tenyleg élvezi veled akkor naggyon de nagyon hálás lesz es mindent megenged :D

18 eves a csaj mar szinte minden perverziomat kipipalta..valamit valamiért

2015. máj. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
86%

Igen simán lehet, ebből előbb utóbb problémák lesznek hogy szexuálisan nem passzoltok össze. Ettől nem lesz rossz a barátnőd de más igényeitek vannak. Voltam hasonló helyzetben, imádtam a lányt minden jó volt de a szexben megsem próbált a kedvemre tenni. Nem emiatt lett vége de közrejátszott ez is benne.

Aztán nem sokkal később megtaláltam azt a nőt akivel minden téren összeillünk. Az ágyban ugyan azok izgatnak minket szivesen elégítjük ki a másik vágyait mert mindketten élvezzük. Nagyon szerencsésnek tartom magam hogy rátaláltam. :)

25F

2015. máj. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
73%

Igen,ez elég ok a szakításra,hiszen nem passzoltok a szex terén és így nem lesz sosem harmónikus a dolog. Az igényeidhez közelebb álló nővel boldogabb lennél és nem kellene mindig visszafognod magad. A barátnőd pedig nem szembesülne számára kellemetlen helyzetekkel,"elvárásokkal".

18/L

2015. máj. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
1. Nem igazán állt bennem össze a válaszod alapján, miért is lesz hálás.
2015. máj. 21. 13:03
 5/29 A kérdező kommentje:
18 éves a lány és rengetegszer futunk bele ebbe a problémába, hogy ő mindig fáradt, meg nincs ráhangolódva stb.. Pedig nem fényezésből, de nem vagyok rossz pasi, tehát nem én nem indítom be. Én nagyon nyitott vagyok mindenben, bármilyen pikáns gondolatát megvalósítanám, csak ez nem megy oda vissza sajnos...
2015. máj. 21. 13:05
 6/29 anonim ***** válasza:
52%
igen ez sajna lehet szakító ok, mert a szex igenis az egyik legfontosabb egy kapcsolatban, és ha nem passzolnak össze az igényeitek, nem lesztek kielégülve, stresszesek lesztek, veszekedni fogtok és már ott is a vége..
2015. máj. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem az orális örömöket, de számtalanszor van úgy, hogy még szex előtt (ha épp van..) akkor kijelenti, hogy márpedig most nem lesz, nem akarja. Ha meg máskor megemlítem, vagy utalok a dologra, én vagyok a mumus, hogy erőltetem a dolgokat.
2015. máj. 21. 13:07
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
akkor kár is ragozni a témát, úgy látom te is csak negatívumokat tudsz mondani, így számomra az jön le, hogy már te sem akarod annyira ezt a kapcsolatot.
2015. máj. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
62%
Ne gondold,hogy ebben az esetben te vagy a hibás. Igazából itt nem hibás senki. Mindenkinek mások az igényei és ezen nem nagyon lehet változtatni.
2015. máj. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
37%

Bocsi telorol vagyok

Az van h bnőm is ugy kezdte h sperma nem érheti a szent es sérthetetlen testet, es a szopás undorító...

Na mindegy belevagtunk...

Odafigyeléssel bántam vele , es erezte is h fontos nekem ...es elkezdte ugy élvezni a szexet ahogy addig meg soha..halaja jeléül pedig egesz sokmindenbe..ma mar mindenbe belemegy ...es élvezi is

2015. máj. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!