Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Potencianovelo etelbe?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Potencianovelo etelbe?

Figyelt kérdés

Meg mielott kiakadtok, senkit nem akarok atverni ilyenekkel...

a lenyeg, hogy kineztunk a neten a parommal egy potencianovelo szert. Valahogy 'stilusosabbnak' thnik nekunk, ha nem a kapszulat veszi be, hanem mondjuk a vacsiba keverjuk a szert... mint irtam kapszula, szoval a benne levo port. Sehol nem talaltunk ra utalast, hogy vajon ugy is mukodne e...

mit gondoltok?

Italba vagy etelve keverve is kifejti a hatasat, vagy csak lenyelve? Koszi a normalis valaszokat.

(Ki fogjuk probalni, de egy db ebbol nem olcao es ha nem muszaj nem pazaroljuk el)



2016. szept. 19. 13:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Bedobja leobliti mi ebbe a nehez? :D ha szinpatikusabb vegyetek zseles kamagrat :)
2016. szept. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jézusom... Ha gondjai vannak a párodnak, akkor ne a netet nézegessétek, hanem menjen el orvoshoz! Ezernyi oka lehet, nem árt előtte egy kivizsgálás, és ha indokolt, akkor ott valódi, működő gyógyszert fog erre kapni.
2016. szept. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nincsenek gondjai. Ez csak egy kis extra lenne. Miert nem lehet a kerdesre valaszolni?
2016. szept. 19. 13:34
 4/10 anonim ***** válasza:

Talán mert ostoba vagy!


Hú, de gizda vagy hogy vettél a neten egy hamisítvány szart!


Mert hogy orvosnál nem voltatok ennyi ésszel, az 1000%.

2016. szept. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Nincsenek gondjai. Ez csak egy kis extra lenne. Miert nem lehet a kerdesre valaszolni?"


Miért nem lehet gondolkozni? Ha nincsenek gondjai, akkor nem kell neki potencianövelő GYÓGYSZER. Szerinted véletlen, hogy ezeket csak receptre lehet venni? Ez nem játék, szívgyógyszert sem veszel, hogy "extra" legyen a közérzeted.


Miért gondolod, hogy ocsmány kinézetű weboldalakról, gmail-es címekről okosba' megrendelt dologgal jól jártok? Legjobb esetben vesztek méregdrágán valami vitamint, amivel még akár placebo-hatás is elérhető az első pár adagnál. Ha nem vagytok ilyen szerencsések, akkor valódi (akár itthon illegális) szert kaptok, aminek ilyen eszetlenül szedve az is lehet az eredménye, hogy ha addig nem volt, majd azután lesz probléma a merevedéssel. És akkor a mindenféle garázsban kotyvasztott csodaszert már nem is említem...

2016. szept. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Általában a kapszula burkában is van valamilyen hatóanyag, nem csak egy folyadékban oldódó réteg az egész, hogy a port könnyebb legyen lenyelni benne. Ennyi erővel zacsibáan árulnák, mint a magnéziumot...
2016. szept. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne hazudj!
2016. szept. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Legalább úgy acsarkodnátok itt ha tudnátok róla valamit. Én voltam orvosnál és semmilyen vizsgálatot nem csinált. Csak felirta a viagrát.

Én azóta netről rendeltem, és úgy vettem észre hogy éhgyomorra a legjobb, a leghatásosabb. Egy negyed is elég . Tehát nem kajával, nem kajába hanem simán vizzel, üres gyomorba.

2016. szept. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Koszonom az egyetlen normalis valaszt.

Gondolom sosem hallottatok meg homeopatias dolgokrol. :)

Na mindegy. Egy valaszt kaptam.

2016. szept. 20. 10:25
 10/10 anonim ***** válasza:

"Gondolom sosem hallottatok meg homeopatias dolgokrol. :)"


Te meg gondolom arról nem hallottál, hogy abban nincs semmi. :) https://www.youtube.com/watch?v=5w_VvbKJzdE

2016. szept. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!