Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hétvégére ún. zalahúst vettünk...

Hétvégére ún. zalahúst vettünk, de elég rossz ízű, milyen ételbe lehetne felhasználni?

Figyelt kérdés
Ez az úgynevezett zalahús olyan mint a párizsi, de húsdarabok is vannak benne. Sajnos nem túl jó az íze, arra gondoltunk hogy esetleg tojással megsütni vagy egy kis spagettihoz husuka lenne belőle, talán kirántani, olyan bécsi szelet féle, kérem segítsenek, még kezdők vagyunk a konyhában.

2016. júl. 1. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
16%
Kirántani semmiképpen, mert cipőtalp lesz belőle. Szerintem adjátok oda egy kutyának. Már ha megeszi...
2016. júl. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ó, ez gáz, már mult hét végén is a macskának kellett adni a felvágottat
2016. júl. 1. 21:53
 3/9 anonim ***** válasza:
8%
Ha rossz íze van, akkor csak magadat csapod be, ha valami cifra módon készíted. Ami rossz, azt ki kell dobni.
2016. júl. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
végülis nem olyan rosz, csak valahogy nem a megszokott, talán más receptúra, import, vagy izlésficamos fűszerezés lehet az oka, ki tudja, talán ott a húsiparba a kósotoló fiúnak lehet hogy ízlett.
2016. júl. 1. 22:02
 5/9 anonim ***** válasza:
Vagy tésztához csináld meg, mintha sonka lenne és carbonarat készítenél.
2016. júl. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is valami könnyű tésztás dologra gondoltam, kicsit megkapatod kevés olajon, tésztára teszed, és sajtot rá.
2016. júl. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Kóstolófiú"... miért kell mindent a férfiakra kenni? Hímsovinisztákok!


Szerintem daráld le, aztán elég sok felhasználási módja van: bolognai, szendvicskrém, töltött cukkini, stb.

2016. júl. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyit vettél, de van egy zalais melegszendvics krém receptem.

20 dkg Zala felvágott darálva

2 főtt tojás darálva

1 kis pohár tejföl

1 kisfej hagyma reszelve,

1-2 gerezd fokhagyma reszelve

5 deka reszelt sajt bele a krémbe

2-3 dkg puha vaj

Kis só, bors, egy kevés mustár is mehet bele ízlés szerint.

Vékony kenyerekre (toast pl ) kenjük, a tetejüket is megszórjuk reszelt sajttal, és a sütőben a sajt olvadásáig sütjük.

De csak pirítósra kenve is finom.

ha nincs darálód, villával is össze tudod nyomkodni a hozzávalókat, csak így kicsit rusztikusabb lesz.

2016. júl. 2. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 turatura ***** válasza:
Az a döntő, hogy milyen volt a szaga?
2016. aug. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!