Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem?

Figyelt kérdés
Emberek ez miért van? 8 hónapja vége egy hosszú kapcsolatomnak minden nap gondolok az exemre nagyon hiányzik azóta is szeretem és nem kissebb problémám van hogy nem tudok mással lefeküdni, nem tudom mi van velem egyszerűen nem megy több alkalmam volt már de nem ment. Mi van velem? Mar sok idő el telt és még mindig ez van20, f

#Szexualitás.probléma
2016. szept. 20. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mint írtad sokat gondolsz rá és még szereted.. Addig amíg szereted és gondolsz rá.. Nem volt menni mással.. 22 L
2016. szept. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én szeretném ha nem így lenne próbálom elfoglalni magam de minden hiába nem tudok úgy koncentrálni semmire fel emészt az üresség iskola mellett dolgozom is, hogy ne legyen időm gondolkodni de amint egy kis időre is egyedül maradok rám tör ez az érzés. :S
2016. szept. 20. 14:45
 3/5 anonim ***** válasza:
ezen csak egy új szerelem segíthet :/ sok sikert hozzá!
2016. szept. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igaza van az elso valaszolonak. Szereted, es epp ezert.

De en azt javaslom, hogy ne egybol az agyba akarj menni egy lannyal. Ismerkedj vele, talalkozzatok es egy ido utan lehet hogy ra fogsz tobbet gondolni es nem az exedre.

2016. szept. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! :)
2016. szept. 20. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!