Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párommal vasarnap leszünk 1...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal vasarnap leszünk 1 évesek szerintetetk az jó ötlet hogy veszek rózsa szirmokat? Szétszorom és ágyra ki rakok szívből szirmokat aztán pezsgő stb stb 19f.

Figyelt kérdés
2016. szept. 21. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon aranyos és kedves gesztus. Boldog első évfordulót nektek. 22 L
2016. szept. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez tényleg tetszik a lányoknak? Nem iszonyú giccs?
2016. szept. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor örülnék neki,ha az elhalt,megtépázott rózsaszirmokat te szedegetnéd össze.Az még jobb lenne,ha beleivódna a színe az ágyba.
2016. szept. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1 évesen szigorúan tilos az alkohol, de csodálandó, hogy írni és internetet használni már ennyi évesen is tudsz! :-O


Komolyra fordítva: Szerintem jó ötlet, én nem vagyok ilyen romantikus, de a nászéjszakán ilyesmit akarnék.

2016. szept. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
93%
Ne szivecskét rakj ki a szirmokból hanem egy jó nagy faszt. Annak jobban fog örülni.
2016. szept. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!