Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szomszéd lánnyal úgy játszot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szomszéd lánnyal úgy játszottunk papás-mamást hogy mindketten lányok vagyunk. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Az a durva ebben hogy akkor mèg csak 10 èvesek voltunk, ès rendesen csókolózunk (mást nem :p) , ès eljátszottuk h èn a feleség ő pedig a fèrj . Most kicsit idősebb fejjel , teljesen ki vagyok akadva hogy mit csináltunk . Nemsokára 18/L. Mit gondoltok erről?

2016. szept. 21. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
8 evvel kesobb ? 😂😂😂
2016. szept. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Kár hogy más nem volt
2016. szept. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Én kb 6 évesen csókolóztam az oviban az akkori legjobb bnőmmel, kb 9 évesen majdnem megtörtént AZ, egy másik akkori legjobb barátnőmmel. 11 évesen ottalvós osztálykiránduláson a mostani egyik legjobb barátnőmmel történt meg úgy enyhén, csak simogattuk egymást(eredetileg poénból csináltuk..) közben a másik mostani legjobb bnőm ült az ágyon és nézett minket, közben mondogatva hogy bzik😂 legalább sötét volt...

Szép emlékek, azóta sem kicsi bennem bizexualitás:D

2016. szept. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Èn teljesen heteró vagyok ès ő is, úgyhogy nem tudom ez hogy jött nekünk :D
2016. szept. 21. 17:48
 5/8 anonim ***** válasza:
26%

Ne hagyd abba! És ami a fontosabb:

Ne hagyjatok ki! :D

39f

2016. szept. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekként ez normális. A szerep volt a lényeg és nem a szereplő.
2016. szept. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem durva. 7.....11 között nagyon sokan játszanak ilyesmit. Lányok, fiuk egyaránt, lényegesen tul a csokolozáson.
2016. szept. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy szülői minta, hogy van egy apu, és egy anyu.

Ezért eljátszottátok, hogy milyen lehet anyunak és apunak lenni. Mivel akkor még nem volt divat a dzsendör (gender) program, ezért nem fordult meg a fejetekben, hogy amit csináltok, az leszbikus cselekedet, hanem valóban beleképzeltétek a szerepbe, hogy apu és anyu vagytok. Nem az volt a fontos, hogy két lány most akkor házasságot játszik és ők most leszbik, vagy hiper-libisek.

2016. szept. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!