Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem kívánom a szexet/önk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kívánom a szexet/önkielégítést úgy mint régen? 19F

Figyelt kérdés
5 hónapja szakított velem az első barátnőm/szerelmem fél évig voltunk együtt nem feküldtünk le petting sem volt, ha megfogtam a fenekét aztmondta hogy miért tapizom folyton, ha megakartam csókolni aztmondta, hogy miért akarok folyton csókolózni. Szakítskor engem okolt, hogy nem bízik bennem megbántottam stb. azután letiltott mindenhol. Az első hónapokban még ugyanúgy kívántam az önkielégítéstmint régen mostanra viszont odáig jutottam el, hogy hetente egyszer csinálom akkoris csak azért mert már félek hogy valami bajom van. A méretem miatt is (13cm) sokszor komplexust gyártok magamban hogy ez ugyan kinesz lesz jó. Mégis mit tudnék csinálni hogy olyan legyek mint régen, amikor kb. minden nap kívántam. Azt érzem hogy csak akkor tudna begyógyulni a sebem hogyha újra össze tudnék vele jönni nemrég észrevettem hogy feloldta a letiltást küldtem is neki snapchatan egy képet de nem nézte meg. :( Egyébként 3 éven át minden egyes nap beszéltem vele mielőtt öszejöttünk és ő szeretett volna velem találkozni.

2016. szept. 21. 18:26
 1/1 SIDLER22 ***** válasza:

Szar helyzet. Lényegre térve: Próbáld meg a megtapasztalt negatívumait felhozni magadba hogy mennyire rosz volt vele. Akkor szerintem sikerülni fog túltenni magad rajta. Ha meg itt az ideje akkor majd úgyis fogsz fappolni. Erőltetni felesleges (de ha gondolod privibe küldök pár jó videót :D). Én nekem is volt egyszer-kétszer ilyen kihagyásom. Például az "Így neveld a sárkányod" filmen annyit kattogtam hogy a film gondolata fontosabb lett mint az önkielégítés és egy napi kettő alkalomból két héten keresztül nem vertem. Ilyen vagyok! Szeretem az ilyen filmeket! :D

16/F

2016. szept. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!