Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A mellszopogató fetish-nek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mellszopogató fetish-nek van valami speciális lelki oka vagy természetes?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy amikor megtetszik egy lány, akkor azonnal elképzelem, hogy milyen jó érzés lehet szopogatni a mellét, és eléggé mellközpontú a szex akkor is amikor barátnőm van. Folyton fogdosom, szopogatom és attól indulok be a legjobban. Tulajdonképpen mell nélkül nekem nem is izgató a női test.

2016. szept. 23. 23:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szoptatás=kötődés.
2016. szept. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A női testem nekem se lenne izgató, ha nem lennének melleim :)
2016. szept. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Ugyanez itt is. Országomat egy C feletti mellért...
2016. szept. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én szeretem,ha a mellemet szopogatják,mert nagyon sok erősen meghittnek érzem. Jól esik,hogy Ennyire oda adhatom magam,hogy egy baromi érzékeny részemet is szivogathatja és szopogathatja más. Nekem ez kicsit ilyen önátadás kifejezés nőként. Remélem nem baj,hogy a másik oldalt írtam le. Én is sokszor vágyom rá és igénylem. Sajnos kicsit többször is,mint amennyiszer egy pasinak kedve lenne hozzá.:D
2016. szept. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is imadom ha játszadozik velük. Total felizgat. Ő is szereti szopogatni, gyömöszölni, szívogatja, nagyokat cuppog rajtuk... 😄
2016. szept. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kivételesen imádnám ezt a fétist. :D

Érzékeny melleim vannak szóval cuppoghatna rajta valaki sokáig. :D

2016. szept. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bár nekem volna párom akinek a mellét csókolhatnám.Imádom, szeretem csinálni.32/F
2016. szept. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyik fétis se normális. Mind valami hiánya, vagy túlzása okozta.
2016. szept. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!