Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális ha felizgat a selyem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha felizgat a selyem érintése szex közben?

Figyelt kérdés

2016. szept. 24. 01:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2016. szept. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Engem is felizgat :) 18/N
2016. szept. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%
18 N na ezen most jót felnevettemXDDDDDDDDDD
2016. szept. 24. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
3# Akkor mi? Kislány?
2016. szept. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
en meg irtozom az ilyen anyagoktol de ha csak ujjal erek hozza.. 33F
2016. szept. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tényleg van akit felizgat ez a dolog? :D Még nagyon régen láttam egy filmet! Azt hiszem az volt a címe hogy a selyem sikolya! Abba volt egy csaj aki annyira felizgult ha selyem érintésétől hogy el is ájult :D Hát érdekes film az biztos :) Engem pasiként a harisnya izgat nagyon egy szép lábon :)
2016. szept. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Amúgy van egy selyem boxer alsóm! Szívesen engedném olyan lányoknak akiket ez izgat, hogy tapizzák! Főleg a farkamnál! :)
2016. szept. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Van egy selyemhernyó telepem. Ma neked ingyenes a látogatás, ha nő vagy. :D
2016. szept. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyszer tettem fel hasonló kérdést és ki akadt ez a fórum ettől és le törölték. A selyem akkor izgató ha valódi hernyóselyem vagy esetleg finom szálból készült nylon ami a bőrnek is kellemes és légáteresztése hatásosabb.Még a 60 70 es években kisgyerekeket főleg nylon szellős bugyiba öltöztették ami ma már nem divat. Mai helyzet a műszálasokkal telt boxer ruhadarabok feszes alsók és ez a hölgyekre is vonatkozik, és csodálkoznak ha esetleg a nemi szerveknél elváltozást találnak. Egyébként igazat adok néhány hozzáoszlónak hogy a szépen álló harisnya selyem nylon és hasonlók izgatóan hathatnak a pasikra.
2016. szept. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem normális. Lányként szeretem en is mindent ami selyem, es vannak pasik akiket ez kellő képen tud izgatni, főleg ott lent 😊
2016. szept. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!