Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kipróbálnátok mással, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kipróbálnátok mással, ha a partneretek egyáltalán nem nyitott a dologra?

Figyelt kérdés

Ha lenne olyan valami (bármi) a szexualitásotokban, amit nem tudok kipróbálni a párotokkal,de rettenetesen vágyakoztok rá, (mert mondjuk nem nyitott rá, vagy fáj neki, vagy undorodik tőle, vagy egyszerűen nem jön be az a valami valamiért). Talán nem szakító ok, de beletörődnétek vagy kipróbálnátok mással?


38F



2016. szept. 24. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
34%

nem hiszem... perverz vagyok de nem annyira hogy ha mondok valamit akkor arra hülyén néznének rám a nők...

Ez csak azoknak a gondja akik idióták és olyan dolgokkal kisérleteznek amik tulmennek bizonyos undorfaktoron.

2016. szept. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Én bizony kipróbálnám!!

Azért, mert nem hagyna nyugodni a gondolat!

2016. szept. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Biztos hogy nem csalnám meg! De elfolytani nem jó dolog.. De olyat amit Ő nem akar nem tudnék ráerőltettni meg nem akarnám hogy csak az én kedvemért menjen bele.. Szóval inkább tovább lépnék vége lenne a kapcsolatnak és keresnék mást akivel ki élhetném az ilyen vágyaimat.. De semmiféleképpen nem tudnám azt megtenni hogy a párom mellett tartsak olyan valakit akivel kipróbálhatom a dolgokat.. Nem tudom valahogy nem tudnék a párom szemébe nézni és azt mondani hogy " Szeretlek Kicsim " 22 L
2016. szept. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
8%
Nem hiszem,a megcsalás undorító dolog. Bár te is csak egy szánalmas,gerinctelen férfi vagy. Mondhatunk mi itt akármit is , úgy is megcsalod az asszonyt/barátnőd! De remélem visszakapod majd. Tudod Isten nem ver bottal. Lepontozhatsz nyugodtan....
2016. szept. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4# ez szép volt.

Nem pontozlak le, tiszteletben tartom a véleményed, ahogy az előtted válaszolókét is.

2016. szept. 24. 15:09
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Az én csajom nem szopik, pedig én nyalok neki. Szívesen kipróbálnám egy másik lánnyal!
2016. szept. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Igen, kipróbálnám. N
2016. szept. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, és nem lenne bűntudatom. Ha egy csaj aki elméletileg szeret engem ennyire nem képes, vagy ennyire prűd, akkor ott gyárilag van valami elszabva.


Hozzátenném, semmi undorító, testi sérüléssel, vagy bármi olyan dolgot nem akartam soha, ami bárkinek is árthat, mégis, mindenhol végtelen prüdériával találkoztam. Sztem egy prűd lány megérdemli, h megcsalják.

Férfiként, ha pl. nem akarnék nyalni, v sose elégíteném ki, mit várhatnék szerintetek? Ha jól működne a kapcsolat, elfogadnám h titkon megcsal, nem akarnék tudni róla, ez a legjobb amit tehetek. Nincsenek tévképzelgéseim. Az embernek vannak vágyai, azokat nem lehet elfojtani. Vagy ha elfojtja még nagyobb baj van, mert akkor egy lelkibeteggel kell leélned hátralévő életed, nem??

2016. szept. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!