Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfogadjátok, a ma már divatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadjátok, a ma már divatossá vált nyitott kapcsolat nyújtotta lehetőségeit, illetve kipróbálnátok, vagy inkább a régimódi, de bensőségesebb monogám kapcsolat hívei vagytok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma láttam egy riportot,a divatossá vált nyitott kapcsolat bemutatásáról,mi szerint nem mindenkinek való,viszont új lehetőségeket,élvezeteket nyújthat két ember számára.


Egy szakértő szerint,ami nyitott,az végül előbb utóbb

úgyis bezárul.Tehát hosszú távon nem biztos,hogy működőképesek ezek a kapcsolatok.


Mert:

Eleinte,talán minden működik,de az ember úgy van beprogramozva,hogy ami az "övé",azt szeretné birtokolni,magának tudhatni,tehát előbb utóbb megjelenhet a féltékenység.Hisz a gondolat,hogy a párunk épp mással szexel,nem mindenki számára mellőzhető.

Sokan elítélik az ilyen kapcsolatokat,pl "Nézd már,Feri,és Judit a tökéletes pár,olyan boldogok!"

"Ááá!Dehogy!Tegnap megdugtam a nőt,úgy hogy az ura tudott róla!Szereti ez a Judit a változatos kolbászt,hisz úgy rábukott,mint kacsa a nokedlira!"

Meg ha én gyerek lennék,és például anyuci,és apuci is félre járna,én biztos megkérdezném őket,hogy akkor miért vannak együtt,ha nem elég nekik a másik?


Szóval én a monogám kapcsolat híve vagyok,nektek mi a véleményetek?



2013. jún. 20. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem nem kéne. mi van akkor, ha nekem semmi sem jön össze rajta kívül, őt meg megb@ssza az egész kerület?
2013. jún. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Pain for Pleasure ***** válasza:
Magasról teszek a divatra minden téren. A nyitott kapcsolat teljességgel kizárt számomra.
2013. jún. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Monogám vagyok.
2013. jún. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ki a franc mondta, hogy divatossá vált? csak sokan hiszik, de ez mindig is így volt és lesz is míg van nő és férfi

mi a fenének nézel ilyen agylágyító baromságot? nem kéne, mert amikor beszélnek dolgokról mindig csak pár embert kérdeztek meg, szóval nem valós az adat, ez is egy általánosítás volt N

2013. jún. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudnék nyitott kapcsolatban élni, ha valakit szeretek, alapból képtelen vagyok megcsalni. Kicsit furán is tekintek azokra a párokra, akiknek ez bejön, tőlem ez nagyon idegen.
2013. jún. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A nyitott kapcsolatot olyanoknak találták ki,akik képtelenek leragadni egy ember mellett,és nem veszik komolyan a párkapcsolatot,nem olyan mélyek az érzelmek a másik fél iránt....én el nem tudnám képzelni,hogy valaki más csókolja,simogassa a páromat!

Hát még hogy lefeküdjön vele,mindezt az én jóváhagyásommal....ezek beteg emberek,és ez szerintem sosem volt divat....én is néztem az a riportot(ha egyre gondolunk),és ott is elmondták,hogy az amerikaiak hangoztatják,hogy ez mekkora menő dolog,mégis a statisztikák szerint,kevesen tolerálják valójában.....

2013. jún. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!